23 Eylül 2017 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
11 Temmuz 2012 Çarşamba 13:15

Devlet Hatanesin'de 531 bin Hasta Poliklinik Yaptı

Isparta Devlet Hastanesi’nde, 2012 yılının ilk 6 ayında 531 bin 344 hasta poliklinik yaptı.
Devlet Hatanesinde 531 bin Hasta Poliklinik Yaptı

01 Ocak ve 30 Haziran tarihleri arasında Isparta’nın toplam nüfusundan daha fazla kişi Devlet Hastanesi’nde poliklinik yaptı.

Devlet Hastanesi Başhekimi Osman Aydın, hastanenin ilk 6 aylık rakamlarını şu şekilde açıkladı: “Acil servise gelen hasta sayısı 101 bin 577, Ameliyat olan hasta sayısı 14 bin 707, Yatan hasta sayısı 19 bin 201, Yoğun bakımda yatan hasta sayısı649”dedi. 

Başhekim Aydın: “Her geçen gün ilerleyen tıbbın yeni ve teknolojik imkanlarını da kullanarak hayatın en kutsal emaneti olan sağlığın korunması adına özveri ve gayretle hizmet verdiğimiz hastanemizde; İnsan sağlığını her şeyin üstünde tutan bir hizmet anlayışıyla vatandaşlarımıza hak ettikleri değeri gösterebilmek için, emeğini, sevgisini ortaya koyan, yöneticileri ve çalışanlarıyla birlikte, çağdaş, güvenilir, kaliteden ödün vermeyen yapımızla; her zaman kendimizi yenileme ve geliştirme gayreti içinde olduk. Amacımız; İnsan sağlığının öneminin bilincinde, etik değerlerden ödün vermeden, tıbbın bilgi ve teknolojisinden faydalanarak, kaliteli, güvenilir ve dürüst sağlık hizmetini her yıl daha çok insana sunmak ve sizlerin de katkılarıyla Isparta Devlet Hastanesi olarak bugünü bir önceki günden daha iyiye götürmek bilinciyle yolumuza devam etmektir.

Geride bıraktığımız süre içinde gerçekleşen Gülkent ve Isparta Devlet hastaneleri olarak birleşmiş yapımızla kadromuz, hekim sayımız, kalite anlayışımız ve hasta portföyümüzle daha da güçlendiğimizi biliyoruz. Daha da ileriye bakarak, kendimizi yenileyerek saygılı, hoşgörülü, bilime dayalı sağlık hizmetimizi sunmaya devam edeceğiz. Çalışma arkadaşlarım adına tüm çabalarımızın ve çalışmalarımızın sizler için olduğunu; bize olan güveninizden güç alarak çalıştığımızı ve kaliteli hizmet anlayışıyla daima görevimizin başında olduğumuzu belirtmek isterim”

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR