21 Eylül 2017 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
31 Mayıs 2011 Salı 17:37

Dilek 'Isparta'nın Beşinci Vekili Gibi Çalışacağım'

AK Parti Isparta Milletvekili Sait Dilek, 12 Haziran seçimlerinde aday listesine girememesine kırgın olmadığını belirterek, "Ben Isparta'nın beşinci milletvekili gibi çalışacağım.
Dilek Ispartanın Beşinci Vekili Gibi Çalışacağım

AK Parti Isparta Milletvekili Sait Dilek, 12 Haziran seçimlerinde aday listesine girememesine kırgın olmadığını belirterek, "Ben Isparta'nın beşinci milletvekili gibi çalışacağım.

AK Parti Isparta Milletvekili Sait Dilek, 12 Haziran seçimlerinde aday listesine girememesine kırgın olmadığını belirterek, "Ben Isparta'nın beşinci milletvekili gibi çalışacağım. Isparta'da milletvekilliği yapmak benim için en büyük onurdur. " dedi.

Isparta Aktif Gazeteciler Derneği tarafından kendisine hizmetlerinden dolayı verilen teşekkür plaketini alan Dilek, gazetecilerin sorularını cevapladı. Listeye giremediği için kırgın olup olmadığı yönündeki sorulara Dilek, kendisini milletvekili yapan iradenin, şimdi bunu uygun gördüğünü belirtti. Dilek, "Benim için en büyük onur, şeref, Isparta milletvekilliğidir. Siyasete hizmet sadece milletvekilliği ile olmaz. AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı olarak şu anda görevime devam edeceğim. Başbakanımız seçimlerden sonra neyi uygun görürse, biz buna razıyız. " dedi.

Milletvekilliğinin hayırlı hizmetlere vesile olduğunu belirten Dilek, "Örneğin Barla'da Çamdağı'nın yolunu yapmak bize nasip oldu. Oraya yılda 500 bin insan gelip ziyarette bulunuyor. Dua etseler, biz, partimiz hepimiz bundan hissedar olacağız. Buna benzer birçok hizmeti gösterebiliriz. " diye konuştu.

Isparta'da, eğitim, sağlık, tarım, hayvancılık alanında birçok yatırımlar kazandırdıklarını ifade eden Dilek, Isparta'nın beşinci milletvekili gibi çalışacağını, kendisine gelen sorunları çözmek için elinden gelen gayreti göstereceğini anlattı

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR