26 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
09 Mart 2015 Pazartesi 14:59

Dişe Diş Mücadele İçin...

Av. Eyup Ersoy, CHP'den neden aday adayı olduğunu bu cümlelerle özetledi; "AKP ile dişe diş mücadele için aday adayıyım. Mecliste devrimci bir milletvekili görmek istiyorsanız bana oy verin"
Dişe Diş Mücadele İçin...

Olumsuz şartlarda 7 Haziran seçimlerine gidildiğini belirten Ersoy, “AKP’ye karşı tüm güçler sokakta ve seçimde güçlerini CHP’de birleştirerek, bu iktidarı alaşağı edebilmek için birlikte hareket etmelidir. Haziran seçimlerinde partimiz tüm muhalefet güçlerini birleştirerek yönünü sola döndürecektir. Bunu başararak iktidar olacağız” dedi.

GÜZEL MEMLEKETİMİZ ISPARTA’YA HİZMET ETMEK İSTİYORUM
Öte yandan neden aday adayı olduğuna anlatan Avukat Ersoy, şunları söyledi: “Geçlerimizin geleceklerini teminat altına alabilmek ve eğitim sorunlarının çözümü noktasında projeleri ortaya koymak için aday adayıyım. Kadınlarımızın hak ettikleri yaşam standartlarını yükseltebilmek ve emeklerinin karşılığını alabilmeleri konusunda mücadele edebilmek adına aday adayıyım. Devrimci ve demokratlar adına 1968,70 ve 80 sonrası kayıp kuşaklar adına, gezi direnişindeki insanlar, kaybettiğimiz fidanlar ve şehitlerimiz, ezilenler için aday adayıyım. Güzel memleketimiz Isparta’ya hizmet etmek için aday adayıyım.

DİŞLERİNİ KIRACAK DEMİR LEBLEBİ
OLMAK İÇİN ADAY ADAYIYIM
29 Mart’tan sonra seçim ne olursa olsun seçilecek arkadaşlarla birlikte küsmeden, yılmadan partimizin en iyi sonucu alabilmesi için çalışacağım. Aday adaylarımızdan Vedat bey konuşmasında bir danışmanım Ispartalı olacak demişti. Biz de aynı sözü veriyoruz. Orda da durmuyoruz. Milletvekili olursak Isparta’da bir büromuz devamlı açık olacak, Ankara’ya gitmeden bize ulaşabileceksiniz. Ben maaş için aday adayı değilim. AKP ile dişe diş göze göz mücadele etmek için aday adayıyım. Onların boğazlarına durmak için aday adayıyım. Dişlerini kıracak demir leblebi olmak için aday adayıyım.”

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR