22 Eylül 2017 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
05 Mart 2012 Pazartesi 10:14

Doğalgaza Zam mı Geliyor ?

Bakan Taner Yıldız, "doğalgaza zam var mı?" sorusunu cevapladı.Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, doğalgaz fiyatlarının her ay sonu değerlendirildiğini, şu anda Şubat sonu için zammın sözkonusu olmadığını söyledi.
Doğalgaza Zam mı Geliyor ?

Bakan Taner Yıldız, "doğalgaza zam var mı?" sorusunu cevapladı.Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız,  doğalgaz fiyatlarının her ay sonu değerlendirildiğini, şu anda Şubat sonu için zammın sözkonusu olmadığını söyledi.

Taner Yıldız, gazetecilerin, doğalgaza zam olup olmayacağı şeklindeki sorularını cevaplandırdı.

Yıldız, olumsuz hava şartlarında hiçbir vatandaş ve sanayicinin doğalgazsız kalmaması için yoğun bir çalışma sarfettiklerini, tedarik ve sevkiyatta da herhangi bir sıkıntı çekilmediğini söyledi.

Her ayın sonunda bir değerlendirme yaptıklarını ve ham doğalgazdaki artışlarla dövizdeki dalgalanmaların  kendi içerisinde ele alındığını ifade eden Taner Yıldız,

"Şubat ayı da bu şekliyle bitti. Şimdi Mart ayındayız. Bütün kurumlarımızla beraber ay sonu itibariyle değerlendirmelerimizi yapıp kamuoyuyla paylaşıyoruz. Şubat ayında böyle bir gelişme olmadı" dedi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR