18 Ocak 2018 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
05 Ekim 2017 Perşembe 14:59

Dostluk Maçı Olsun

Bucak Oğuzhan Spor yöneticileri ve Isparta Davraz Spor yöneticileri düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldiler.
Dostluk Maçı Olsun

Bucak Oğuzhan Spor yöneticileri ve Isparta Davraz Spor yöneticileri düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldiler.Spor Toto Bölgesel Amatör Futbol Ligi 7. Grup’ta mücadele eden Isparta Davrazspor ile Bucak Belediye Oğuzhanspor hafta sonunda Bucak’ta oynanacak maç öncesinde dostluk mesajları verildi.

Bucak Belediye Oğuzhanspor Yönetimi’nin daveti üzerine Isparta Davrazspor Kulüp Başkanı Mustafa Özaydın, Yöneticiler Nurettin Akgül, Barış Gümüş, Erhan Oturak, 32 Gençlik Taraftar Grubu liderleri, Bucak Belediye Oğuzhanspor Kulüp Başkanı Hüseyin Çetiner, yöneticiler, Aşk-ı Bucak taraftar grubu temsilcileri de düzenlenen yemeğe katıldı.

Sahada Tabiiki Rekabet Olacak

Isparta Davrazspor Kulüp Başkanı Mustafa Özaydın , Bucak Belediye Oğuzhanspor Kulüp Başkanı Hüseyin Çetiner’e nazik davetinden  dolayı teşekkür etti.

Özaydın, “Geçen sene istemeyere de olsa gerek kulüpler arasında gerek taraftarlar arasında gerginlikler oldu. Bu gerginliklere hiç ama hiç gerek yok. Biz kapı komşuyuz.  Yakın birbirimizin dostlarıyız. Bu gerginlikleri ortadan kaldırmak üzere burada toplanmış bulunmaktayız. Gerek Isparta Davrazspor kulüp yönetimindeki arkadaşlar gerek, Bucakspor yönetimindeki arkadaşlar,  gerek taraftar liderleri hep birlikte burada toplandık. Sağolsunlar  bize yemek ikram ettiler. Çok nazikler, çok iyi insanlar. Sizlerle tanışmaktan çok memnun oldum. Taraftar lideri arkadaşlarımızda kendi aralarında geçen seneki istenmeyen olaylardan nelerden rahatsız oldular  problem ne olduysa bunları konuşurlarsa iyi olur. Biz dostluk kazansın istiyoruz. Spor dostluk için. Sahada tabiiki rekabet olacak. Sahada iyi oynayan kazanacak. Bundan sonra bizim aramızda en ufak bir gerginlik en ufak bir sıkıntı olmayacak. Ben bu vesileyle hepinize teşekkür ediyorum. İnşallah bu buluşma hepimize hayırlı olacaktır. Bundan sonra iyi olacak inşallah” dedi.‘Bu Hafta Sonu Konuğumuzu En İyi Şekilde Ağırlayalım’Bucak Belediye Oğuzhanspor Kulüp Başkanı Hüseyin Çetiner ise öncelikle davete icabet eden Isparta Davrazspor Kulüp Başkanı Mustafa Özaydın’a, yönetim kuruluna ve taraftarlara teşekkür etti.

Çetiner, “Öncelikle davetimize icabet ettikleri için Davraz Kulüp Başkanı ve tüm taraftarlara hoş geldiniz diyorum. Bizim dediğimiz gibi geçen seneden daha öncelerinden böyle bir rekabet yoktu aslında. Yalnız geçen sene bir şampiyonluk yarışına girildi. Kişiler kendi kendilerine gerildi, böyle tatsız olaylar yaşandı. Oysa bizim Isparta’yla ticari alışverişlerimizi  akrabalık ilişkilerimiz belki kız alıp kız veriyoruz. Yalnız gençlerin sosyal medyadaki sürtüşmeleri olayı biraz gerdi. Bu vesileyle başkanla oturduk, bu gerilimi ortadan kaldıralım, dostluk mesajı verelim.

Bu hafta sonu konuğumuzu en iyi şekilde ağırlayalım 

Ne ekersen, onu biçersin. Biz konuğumuzu en iyi şekilde ağırlayalım ki, karşı tarafa gittiğimizde biz de aynı şekilde karşılanalım” şeklinde konuştu.  

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR