25 Eylül 2017 Pazartesi

Hasan PARLAKYILDIZ / Ajans32

DÜŞMEK Olmadı Yakışmadı Konduramadım...

01 Ekim 2015 Perşembe 13:38

Kardeşini, evladını, eşini, babasını, hattı değil sathı savunma yaparken teröristin hain pusunda şehit olan genç fidanlarımızın yakınlarına yapılanlar. Şehit yakınlarına sosyal medya üzerinden yapılan bu saldırıları yapanlar kimlere hizmet etmektedir. Yapılan her saldırı içimiz acıtmaktadır. Anadolu coğrafyasında insanları etnik guruplara ayırmak kimin haddine düşmüşte şehit yakınlarımızı bu şekilde atıfta bulunabiliyorsunuz. Yapanlara yazıklar olsun. 

Türkiye Cumhuriyeti kurtarılışında ve kuruluşunda cephede hep beraber yan yana omuz omuza mücadele ederek kurduğumuz bu yeraltı ve yer üstü zenginliklerle dolu Anadolu yu Necip Türk milletinin elinden almak amacı ile sinonizmin uzun vadeli oyunlarında bir tanesi galiba, Ey milletim uyan artık Dünyanın gözü ülkemizin üzerinde, Avrupa ve Amerika coğrafyasındaki yer altı kaynakları sınırlı miktarda kalınca bizim ülkemizdeki kaynaklardan beslenmek için bizi birbirimize düşürmek istemektedirler  önce etnik olarak parçalamak sen şusun, sen busun diye sonra da yok etmek amacı ile oynanan bu oyuna gelme.  Şimdi sana soruyorum miktarını bilemediğin o kadar çok paran var hepsi de kendi bankanda ama az önceki yazdığım sebeplerden dolayı vatansız kaldın şimdi senin ne kadar paran var. Cevap veriyorum Vatanı olmayanın parasıda olmaz  yaşama hakkı da vermezler dolayısıyla Dünya da vatanı olmayana sahip çıkan tek millet TÜRK milletidir. Bütün dünya  milletlerinin  tek arzusu vardır Türk milletinin olmadığı bir dünya düzeni kurmaktır.

Arap baharı adı altında yapılan operasyonlara bir bakarsanız olayların kaosların çıktığı ülkeler nereler biliyor musun.? Atam Sultan Alparslan dan Bu güne Türk milletinin adalet ağı ile ördüğü cihan devleti kurduğu coğrafyadır. Amaç oralardaki atalarımın izlerinin yok edilmesi kim yapmış?, neden yapmış? sorusuna cevap vermemek içindir. Kısaca atalarımın izlerini silmek içindir.

Orta Asya, Kuzey Afrika, Arap Yarım adası, Orta Asya, Kafkasya, Kuzey Karadeniz, Kafkasya, Ortadoğu’da Allah aşkına bir bak  buralarda kime neden zülüm edilmektedir.  

Bunları gördükten sonra benim güzel yurdumda vatan savunması için  şehadet şerbeti içerek şehit olan kardeşlerimizin yakınlarına yapılan bu hakaretleri kabul etmiyor söyleyenlere aynen iade ediyorum.

O acıyı anlayamayacak kadar basiretsiz insanlara şunu söylüyorum. O acıyı yaşamayan anlayamaz ki senin anlamamanda normaldir. “ Eşekten Düşenin Halinden Eşekten düşen” anlar

Sen anlayamazsın kafası ve bedeni bağımlı olana zat.

“Titre ve Kendine Dön”

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu yazıya ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR