19 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
11 Eylül 2012 Salı 18:32

Eğirdir'e Cenaze Taşıma Aracı

Eğirdir Belediyesi cenaze yıkama aracının ardından şimdi de cenaze nakil aracı aldı.
Eğirdire Cenaze Taşıma Aracı

Daha kullanışlı ve tertibatlı olan cenaze yıkama aracı hizmet vermeye başladıktan sonra eksikliği hissedilen cenaze nakil aracı da geldi.

İlçede büyük bir ihtiyacı giderecek olan cenaze yıkama aracında cenazenin bekletilebileceği soğutmalı odanın yanı sıra, araç içinde klima, tüplü ve elektrikli su ısıtıcıları, buharı çeken fan, malzeme dolapları bulunuyordu. Çift kabinli yeni cenaze nakil aracı cenaze tabutlarının konulabileceği klimalı 2 ayrı bölümden oluşuyor.
Yeni cenaze yıkama aracını ve cenaze taşıma aracını görenler ve alındığını duyan vatandaşlar bu gibi hizmetlerin önemli olduğunu belirterek Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral’e teşekkür edip, yeni aracın hayırlı olmasını dilediler.

Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, Cenaze yıkama aracından başka Cenaze nakil aracının da Belediye’nin kendi kaynakları ile alındığını ve hizmet veremeye başladığını açıkladı.

Tarihinde ilk defa yeni sıfır kilometre Cenaze Nakil Aracına kavuşan Eğirdir Belediyesi ilk hizmetine dünden itibaren başladı. Yeni Cenaze Nakil Aracının hizmet veremeye başladığını görenler Eğirdir’de büyük bir eksikliğin giderildiğini belirttiler. Cenaze Yıkama Aracı ile Cenaze Taşıma Aracının birlikte hizmet vermesi vatandaşları memnun etti.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR