22 Eylül 2017 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
06 Eylül 2013 Cuma 14:04

Emeklilere Promosyon Müjdesi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, emeklilere promosyon verilmesiyle ilgili kararlılığın sürdüğünü belirtti.
Emeklilere Promosyon Müjdesi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, emeklilere banka promosyonu ile ilgili, "Şu anda kurumlarımız bankalarla, banka genel müdürlükleriyle irtibatlarını sürdürüyorlar. Sorunun çözümü konusunda kararlılığımız var, inşallah kısa süre içinde netice alırız" dedi.

"EKİM AYINDA MECLİS'TE"
Bakan Çelik, taşeron işçilere ilişkin düzenlemenin Meclis'e gelip gelmeyeceği yönündeki soruya ise, çalışma hayatını özellikle kadın istihdamını da içine alan kapsamlı bir yasa çalışması olduğunu ve Eylül ayında nihai değerlendirmeyi yapacaklarını hatırlatarak, "Ekim ayında yasa Meclise sevk edilecek. Düzenleme ile ilgili takvimde bir değişiklik söz konusu değil" dedi.

EMEKLİLERE PROMOSYON
Çelik, emeklilere promosyon verilip verilmeyeceğiyle ilgili olarak da konunun toplu görüşmelerde ele alındığını belirterek, "Şu anda ilgili kurumlarımız, bankaların genel müdürlükleri ile irtibatlarını sürdürüyor. Bu sorunun çözümü konusunda kararlılığımız var. İnşallah kısa sürede bu sorun çözülür" ifadelerini kullandı.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR