20 Eylül 2017 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
24 Ağustos 2011 Çarşamba 18:02

Emniyet Müdürü'nden Velilere Mektup

Isparta Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan, Süleyman Demirel Üniversitesi'ni (SDÜ) kazanan 12 bin 856 öğrencinin velisine mektup gönderdi.
Emniyet Müdüründen Velilere Mektup

Isparta Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan, Süleyman Demirel Üniversitesi'ni (SDÜ) kazanan 12 bin 856 öğrencinin velisine mektup gönderdi. Gürkan, o mektupta velilere çocuklarının ilde karşılaşabilecekleri sorunlarda onların yanında olmak için bütün imkanların seferber edileceğinin sözünü verdi.

Isparta Emniyet Müdürlüğü tarafından, 2011 Üniversite sınavı sonuçlarına göre SDÜ'de öğrenim hakkı kazanan 12 bin 856 öğrenci velisine mektup gönderildi. İl Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan'ın imzasının bulunduğu mektupta, velilerin güvenli bir kente evlatlarını gönderdikleri vurgusu yapıldı. Gürkan, öğrencilerin her türlü iyi niyet dışı etkenlerden korunması için seferber olacaklarını kaydetti. Gürkan, velilerin her zaman Isparta polisi ile iletişime geçebileceğini belirterek, ulaşılacak telefon numaralarını ve internet adresini de verdi.

SDÜ'yü kazanan tüm öğrenci velilerine gönderilen o mektup şöyle;

"Sayın Veli;

Geleceği planlamanın en iyi yolu, onu tasarlamaktan geçer. Ülkemizin geleceği olan evladınızın emsalleri arasında üstün gayret göstererek, Üniversite öğrenim hakkını kazanmasından dolayı siz değerli anne babayı kutlar, tebrik ederiz.

Ispartamızdaki Süleyman Demirel Üniversitesi ülkemizin en seçkin uzman akademisyen kadrolarına sahip olmakla birlikte, sunmuş olduğu sosyal ve kültürel yaşam imkanları ile öğrencilerin kişisel ve mesleki gelişmelerine katkı sağlamaktadır. Üniversitemizin eğitim ve öğretim faaliyetlerinin yanı sıra, öğrencilerimizin Isparta'daki sosyal yaşamlarının da en güvenli hale getirilmesi, her türlü iyi niyet dışı etkenlerden korunması, karşılaşabilecekleri bütün sorunlarında onların yanında ve yardımında olmak için, bütün imkanların seferber edilmesi önceliğimizdir.

Sayın Velimiz;

Ülkemizin geleceği, genç nesil evlatlarımız Üniversite yaşamlarında karşılıklı olarak birbirlerinin düşünce, fikir ve isteklerine saygı gösterme, daha hoşgörülü, evrensel, donanımlı ve vizyon sahibi olma, farklılıklarımızın ülkemizin en büyük zenginliği olduğunu algılama, kampüs yaşamı dışında da bütün sosyal ve kültürel alanlarda gelişimlerini tamamlayarak, kazanacakları mesleklerini icra edebilmelerini sağlayacak imkanların sunulması, eğitim ve güvenlik stratejilerimizin temelidir.

Isparta İl Emniyet Müdürlüğümüzün geliştirmiş olduğu 'Toplum Destekli Polislik Projesi' çerçevesinde, siz değerli velilerle iletişim ve işbirliği içinde olacağımızdan şüpheniz olmasın. Evlatlarınız aynı zamanda bizlerinde en büyük geleceğidir. En küçük endişenizde her zaman evlatlarınızın yanında olmak bizim görevimizdir. Vermiş olduğumuz telefon ve web adreslerinden bize ulaşabilir ve bizlerle iletişim sağlayabilirsiniz. "

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR