23 Eylül 2017 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
13 Ocak 2014 Pazartesi 10:18

En Hızlı Bebekler IYAŞ PARK’ta Yarıştı

IYAŞ Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi bünyesinde gerçekleştirilen “Iyaş Park’ta Bebekler Yarışıyor” isimli yarışmada katılımcı bebekler birbirleri ile kıyasıya yarışarak hediyelerini kazandı.
En Hızlı Bebekler IYAŞ PARK’ta Yarıştı

IYAŞ Park Alışveriş Merkezi ilkini geçen yıl yaptığı, 6 ve 12 aylık bebeklerin katıldığı emekleme yarışmasının bu yıl ikincisini gerçekleştirdi. Yarışmaya katılan bebekler şirinlikleriyle izleyenler tarafından ilgi odağı oldu. Yarışma 12 Ocak Pazar günü saat 14.00’de gerçekleştirildi. Yapılan emekleme yarışmasına IYAŞ Park AVM müşterileri yoğun ilgi gösterdi.

BİRİNCİLER BELLİ OLDU
Çift kategoride gerçekleştirilen yarışmanın 6-9 aylık birincisi Hüseyin Yıldız Güden oldu. 2.tur yarışında ise 12 aylık İlteriş Asilhan Ümit birinci olarak birer adet çeyrek altının sahibi oldular.

Öte yandan yarışmada birincilere çeyrek altın, ikincilere gram altın, üçüncülere ise 100 TL’lik hediye çeki verildi. Diğer bütün katılımcılara da çeşitli teselli armağanları verildi. Kategorilerde dereceye girenlere IYAŞ Park Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Celalettin Çalış ve Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Albayrak hediyelerini takdim etti.

ANA SPONSOR ÖZEL ISPARTA HASTANESİ
Yoğun katılımın gerçekleştiği yarışmanın ana sponsoru Özel Isparta Hastanesi oldu. Diğer sponsorlarda Molfix, Canbebe, Huggies, Dalin, Prima, Wee Baby, Colgate&Palmolive, Bebedor, johnsons Baby, Milupa, Evy Baby olarak yarışmada hediyeleriyle tüm katılımcıları mutlu etti. Tüm davetlilerin dikkatini üzerinde toplayan yarışma, zaman zaman güldürdü ve heyecanlandırdı. Ayrıca sponsorlardan olan Dalin civcivi de çocukların oldukça dikkatini çekti.

AİLELERDE YARIŞTI
6-12 aylık bebeklerin yarıştığı etkinlikte ailelerinde heyecanı görülmeye değerdi. Çocukların dikkatini çekmek için üstün bir çaba sarf eden aileler, adeta birbirleri ile yarıştı.

BEBEKLER İLGİSİNİ NELER ÇEKİYOR?
Yarışmaya önceden kayıt yaptırarak oldukça hazırlıklı gelen aileler arasında ilginç objelerle bebeklerinin ilgisini çekmeye çalışan aileler oldukça eğlenceli dakikalar yaşattı. Bir anne bebeğinin ilgisini çekmek için cep telefonunun şarj cihazını kullanırken bir diğer aile de getirmiş oldukları laptop bilgisayar ile görenleri oldukça şaşırttı.

DERECEYE GİRENLER
“Iyaş Park’ta Bebekler Yarışıyor” isimli yarışmada kıyasıya yarışarak dereceye giren bebeklerin isimleri şöyle;

6-9 ay kategorisinde
1.Hüseyin Yıldız Güden
2.Kerem Bekir Ayhan
3.Güzide Eflin Sarıdoğan

10-12 ay ketegorisinde
1.İlteriş Aslıhan Ümit
2.Berra Öztürk
3.Batuhan Kuş
4.Senem Berrin

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR