26 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
23 Şubat 2012 Perşembe 15:26

Engin Dağlı Madalya için Mindere Çıkıyor

Isparta Belediyesi Güreş İhtisas Kulübü sporcularından Engin Dağlı, Grekoromen stilinde ülkemizi milli sporcu olarak İran’da yapılacak olan güreş müsabakalarında temsil edecek.
Engin Dağlı Madalya için Mindere Çıkıyor

Isparta Belediyesi Güreş İhtisas Kulübü sporcularından Engin Dağlı, Grekoromen stilinde ülkemizi milli sporcu olarak İran’da yapılacak olan güreş müsabakalarında temsil edecek. 24-26 Şubat 2012 tarihleri arasında İran’ın Kum Şehrinde büyükler kategorisinde 96 kiloda mindere çıkacak olan milli sporcumuz Engin Dağlı amacının Isparta’yı ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek olduğunu söyledi.

Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın’da spora ve sporcuya desteklerinin her zaman devam edeceğini belirterek, “Güreş Milli Takımı’na seçilen, Isparta’mızı ve ülkemizi İran’ın Kum Şehrinde uluslar arası turnuvada grekoromen sitilde temsil edecek olan Engin Dağlı’ya turnuvada başarılar dilerim. Sporcumuzun en iyi sonuçla ülkemize döneceğine inancımız tamdır” dedi.

Isparta Belediyesi Güreş İhtisas Kulübü sporcusu Engin Dağlı 24 Şubat Cuma günü başlayıp, 26 Şubat Pazar gününe kadar İran’ın Kum Şehrinde devam edecek olan Uluslar arası Grekoromen Sitilde büyüklerde 96 kiloda mindere çıkacak ve madalya arayacak.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR