22 Eylül 2017 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
23 Mayıs 2013 Perşembe 16:11

Esnaf-ITB Dayanışması

Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Adar’ı ziyaret eden Esnaf Odaları Birliği Başkanı Mehmet Aybatılı, birlik beraberlik mesajı vererek, Isparta’nın menfaatine olacak çalışmalarda işbirliği sözü verdi.
Esnaf-ITB Dayanışması

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Aybatılı ve ekibi, Ticaret Borsası’nın yeni yönetim ve meclisine ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Ziyarette Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Göller Bölgesi Başkanı Ahmet Tural ile bazı esnaf odaları başkanları da hazır bulundu. Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Adar ve Meclis Başkanı Nuri Selçuk ile yeni yönetimi tebrik eden Aybatılı, birlikteliğin bundan sonraki dönemde de devam edeceğini bildirdi. Aybatılı, “Bir kardeş kuruluşunuz Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği olarak bütün başkanlarımız ve teşkilatlarımızla birlikte sizlerin yanınızdayız. Yapacağınız çalışmalarda destek olacağız. Isparta’nın büyümesi ve gelişmesi yönünde ne yapılması gerekiyorsa, üzerimize düşen görevlerde sizlerle birlikte olacağız. Ticaret Borsası, Isparta’da önemli işlere imza atıyor. Temsil etmiş olduğunuz kişiler sizlerden büyük hizmetler bekliyor. Bu yapacağınız hizmetlerin şimdiden hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

KARNEMİZİ ALDIK
Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Adar ise, ziyaretlerinden dolayı Mehmet Aybatılı’ya teşekkür ederek, görüşlerini şu şekilde dile getirdi: “2009-2013 çalışma karnemizi aldık. Yapmış olduğumuz hizmetlerden dolayı üyelerimiz bizi tekrar bu göreve uygun gördüler. 2013-2017 yılları arasında Ispartamızda birlikte ve beraberlik içinde Esnaf ve Sanaatkarlar Odaları Birliği, Ticaret ve Sanayi Odası, Batı Kalkınma Ajansı, Valilik gibi tüm kurum ve kuruluşlarla önceki dönemde olduğu gibi diyaloglu çalışarak ilimize daha iyi hizmet vereceğimizi düşünüyoruz.”

BİRLİKTELİĞİMİZ MİHENK TAŞI OLACAK
Ticaret Borsası Meclis Başkanı Nuri Selçuk da Aybatılı’ya teşekkür ederek, “Sizlerin destekleri ve işbirliğinizle bugünlere geldik. Bugünlere gelinceye kadar da çok uyumlu bir çalışma gösterdik. İlimiz ve ilçelerimizde üyelerimize verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Şarkikaraağaç İlçesi’nde temsilciliğimizi Şoförler ve Otomobilciler Odası bize açtı. Birlikte hizmet veriyoruz. Birlikteliğimizin en güzel örneği budur. Birlikte çalışmalarımız Ispartamız için hep mihenk taşı olacaktır. Bundan sonra da birlikte çalışacağımızın işaretini verdiniz” dedi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR