27 Eylül 2017 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
18 Nisan 2011 Pazartesi 07:03

Geçmişi Kapattım Önüme Bakıyorum

AKP Milletvekili Adayı Recep Özel, yeni birlik, beraberlik ve bütünleşmenin sağlanması için üzerine düşen görevi yerine getireceğini söyledi.
Geçmişi Kapattım Önüme Bakıyorum

AKP Milletvekili Adayı Recep Özel, yeni birlik, beraberlik ve bütünleşmenin sağlanması için üzerine düşen görevi yerine getireceğini söyledi.

AK Parti 2.sıra Milletvekili Adayı Recep Özel, Isparta’daki eksikliğin Günlük ve dayanışmanın sağlanamaması olduğunu söyledi. Yeni dönemde üzerine düşen görevi yerine getireceğini belirten Özel, gazetecilere şu açıklamayı yaptı.

“2007’ de aday gösterilmeciğim dönemde, listeler açıklandıktan sonra Başbakan Erdoğan ile görüşmek için Ankara’ya gittim. Görüşmek için odaya girdiğimde Başbakanımız ‘Sitem etmeyin. Beni üzmeyin’ dedi. Ben de Sitem etmeye gelmedim, bilakis teşekkür etmeye geldim. Bu parti beni genç yaşta İl başkanı yaptı ve milletvekili onurunu yaşattı. Bunun için teşekkür etmeye geldim” dedim.

Sanırım bu konuşma Başbakanımın hoşuna gitti. Daha sonra parti genel merkezinde çeşitli görevlerde bulundum. Allah nasip etti, şimdi yeniden milletvekili adayı oldum. İnşallah ben de Başbakanımızın yüzünü kara çıkarmayacağım.” Geçmişi kapattığını, önüne baktığını belirten Özel, geçmişte acemilik dönemi yaşadığını ve bundan dolayı eksiklikleri, hataları olabileceğini söyledi. Özel, “Isparta’daki eksiklik birliğin ve dayanışmamın tam anlamıyla sağlanamaması ama yeni dönemde tüm kurumların, belediyelerin, vekillerin bir dayanışma içinde olacağını düşünüyorum bu konuda üzerime düşeni yapacağım” diye konuştu.

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 10 yorum yapıldı.
    YAZARLAR