19 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
19 Şubat 2014 Çarşamba 14:22

Gelendost Depreminin Detaylarını Anlattı

CHP Gelendost İlçe Başkanı Mehmet Çağan’ın görevden alınması ile ilgili Ajans32’nin özel haberine CHP İl Başkanı Vedat Şenol’dan açıklama geldi.
Gelendost Depreminin Detaylarını Anlattı

Şenol Gelendost İlçe Başkanlığındaki değişimin seçim sürecini daha aktif değerlendirmek için yapıldığını söyleyerek “İlçe yönetimimiz kendi arasında yaptığı değerlendirme ile genç ve dinamik bir arkadaşımız olan Şükrü Tüzün’ü ilçe başkanı olarak görevlendirmiştir” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gelendost İlçe Başkanı Mehmet Çağan’ın MYK tarafından görevden alındığı kamuyouna yansımıştı. Basında çıkan değerlendirmelere ilişkin açıklama yapan CHP İl Başkanı Vedat Şenol şunları söyledi. “Bilindiği gibi Gelendost’ta belediye Başkan Adayımız Lokman Kumcu parti üyelerimizin, İl örgütümüzün ve parti genel merkezimizin onayını alarak seçim çalışmalarına başlamıştır. Bu süreçte ilçe başkanımız ile Belediye Başkanımız arasında uyumlu bir çalışma yapılması gerektiğini düşünen ve aktif bir seçim süreci yaşanmasını isteyen MYK’mız mevcut ilçe başkanımızı görevden alarak yerine ilçe yönetim kurulumuzun kendi arasından seçtiği genç ve dinamik bir arkadaşımız olan Şükrü Tüzün’ü görevlendirmiştir. Bu noktada CHP Gelendost İlçe örgütü bir bütün halinde seçim çalışmalarını en aktif şekilde yürütmeye devam etmektedir” dedi.

CHP'DE DEPREM HABERİ İÇİN TIKLAYIN

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 2 yorum yapıldı.
    YAZARLAR