20 Eylül 2017 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
05 Mayıs 2013 Pazar 19:40

Genç Hukukçular Eğirdir’de Ağırlanacak

1’nci Hukuk Şenliği kapsamında yerli ve yabancı yaklaşık 400 hukukçu adayı Eğirdir’de misafir edilecek.
Genç Hukukçular Eğirdir’de Ağırlanacak

1’nci Hukuk Şenliği organizasyonunda yer alan SDÜ Hukuk Fakültesi öğrencilerinden Abdullah Çakacı, Yavuz Dama ve Tanse Öbelik, Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral’i makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular.

SDÜ Hukuk Fakültesi öğrencileri, Eğirdir Belediyesi’nden destek istediklerini belirttiler. Başkan Özmeral, geleceğin hukukçuları için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını açıkladı.

Eğirdir Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, SDÜ Hukuk Fakültesi öğrencilerinden Abdullah Çakacı, Yavuz Dama ve Tansel Öbelik’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Özmeral, “geleceğin hukukçularını Eğirdir’de misafir etmek bizim için büyük bir şeref ve kazanç olacaktır. ” dedi.

Belediye olarak gerekli desteği vereceklerini belirten Başkan Özmeral, “Eğirdir’imizin geleceği açısından düşünüldüğünde 400 yerli ve yabancı hukukçu adayımız ilçemizi en iyi şekilde tanıyacak ve gittikleri yerlerde burayı anlatacaklardır. Gelecekte her biri birer hukukçu, avukat, savcı olduklarında da Eğirdir’imizi hiç unutmayarak yine geleceklerini ümit ediyorum. Son günlerde Eğirdir’imiz, dinlenebilecek, gezilebilecek ve temiz havası teneffüs edilebilecek, şahane manzarasıyla dikkat çeken bir yer haline geliyor olması bizleri çok sevindiriyor ve diyoruz ki, Eğirdir daima ileri” dedi.

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR