26 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
08 Nisan 2011 Cuma 15:22

Gökgöz 'Günaydın Başarısızsın Bırak'

Belediye Meclisi’nde işlerin iyi gitmediği 2010 nisan ayından beri belli. Gençlik Merkezi toplantılarında başlayan süreç işi bu noktaya getirdi.
Gökgöz Günaydın Başarısızsın Bırak

Belediye Meclisi’nde işlerin iyi gitmediği 2010 nisan ayından beri belli. Gençlik Merkezi toplantılarında başlayan süreç işi bu noktaya getirdi.

Burada da en önemli sebep Sayın Belediye Başkanı’nın tutarsız davranışlarıdır. Hatırlarsınız orada pazar yerlerinin üstlerinin kapatılmasıyla alakalı kendisinin bir takım zafiyetler göstermesi süreci başlattı.

Seçim meydanlarında ‘kayınbiraderimi getirmeyeceğim’ diyen Sayın Günaydın, televizyon programında ‘getirmeyeceğim’ diyen Sayın Günaydın’ın tutarsızlığı MHP teşkilatını bozdu.

‘Omurgalı siyaset yapalım’ diyen İsa Yalçın efendi omurgasızlığını gösterdi. Merkez İlçe başkanı o dirayeti gösterdi, istifasını verdi, tepkisini ortaya koydu. Ama buna rıza gösteren İl Başkanı kendi kendi omurgasızlığını gösterdi.

İşte süreç böyle devam ederken Belediye’deki diğer işlemler de devam etmeye başladı. İmar’daki sıkıntıları, bizim ortaya koyduğumuz tepkiler, otel inşaatı, hastane inşaatı derken Sayın Günaydın, İmar’daki becerisizliklerini yönetim anlayışına yansıttı.

İşte Yusuf Ziya Günaydın’ın 2 yılda getirdiği Isparta profili bu.

Sayın Günaydın ‘Isparta’nın miladı’ diye sunduğu 8 projenin 5’inin başkaları tarafından yapıldığını tüm Isparta biliyor.

Halı Etnografya Müzesi ne oldu? Temeli bile atılamadı. İhalesi bile yapılamadı.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 6 yorum yapıldı.
    YAZARLAR