24 Eylül 2017 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
01 Ekim 2011 Cumartesi 15:01

Gökgöz: 'Mahkeme Bir An Evvel Sonuçlanmalı'

Isparta Belediyesine yönelik yapılan operasyonun ardından 19 kişinin tutuklanarak Cezaevine gönderilmesini AK Parti İl Başkanı Mehmet Uğur Gökgöz değerlendirdi.
Gökgöz: Mahkeme Bir An Evvel Sonuçlanmalı

Isparta Belediyesine yönelik yapılan operasyonun ardından 19 kişinin tutuklanarak Cezaevine gönderilmesini AK Parti İl Başkanı Mehmet Uğur Gökgöz değerlendirdi.

Suçluların hukuk içerisinde cezalandırılmasından yana olduklarını belirten AK Parti İl Başkanı Mehmet Uğur Gökgöz, “Hukukun olayları biran evvel sonuçlandırmasını istiyoruz” dedi. Gökgöz, “Tabi üzüntü verici bir durum. İnşallah bu hadisenin biran evvel hukuk mecrasında sonuçlandırılması noktasında bizim de olayları kamuoyu ile beraber takibimiz söz konusu. Ancak, böyle bir hadise nedeniyle Isparta açısından üzüntülüyüz işin gerçeği. Yapan varsa iddia var, yapanın yanında kar kalmamalı düşüncesindeyiz. Çünkü ülkemiz hukuk devleti. Hukuk, bize lazım olduğu kadar herkese lazım. Dolayısıyla hukuk nezdinde yapılan girişimleri beraberce gözlemleyeceğiz, bakacağız.

Ispartamızın da biran evvel bundan sıyrılıp artık, hizmet noktasında ne yapılması gerektiğini hep beraberce yine oturup tekrar belediye başkanı ve diğer meclis üyeleri ile hizmet aşkı olanlarla hizmet sunmanın gayreti içinde olmalıyız” dedi.

AK PARTİ MASUM

AK Parti İl Başkanı Gökgöz, muhalefet partilerinin operasyonun arkasında partisini göstermesine de tepki gösterdi. Yapılan operasyonun altında AK Parti’nin olmadığını vurgulayan Gökgöz, “İnsanların kafasına taş düşse AK Parti’den mi bilecekler?” diye konuştu. Gökgöz, “İnsanların kafasına taş düşse AK Parti’den bilecekler. Bu noktada bizim ne kadar masumane olduğumuzu insanlarımızın açıkça bilmesi lazım” dedi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR