24 Eylül 2017 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
05 Mart 2015 Perşembe 11:50

Gösteri Uçuşu İptal Edildi

Gösteri Uçuşu İptal Edildi
Gösteri Uçuşu İptal Edildi

Konya’da yaşanan F-4 Uçak kazası neticesinde 2 pilotumuzun şehit olmasından dolayı İlçemizde gerçekleşecek olan SOLOTÜRK gösteri uçuşlu iptal edilmiştir. 6 Mart Atatürk’ün Eğirdir’e gelişi ile ilgili kutlama programı diğer etkinleri ile devam edecektir.

Eğirdir Belediye Başkanı Ömer Şengöl, “Konya’da yaşanan F-4 Uçak kazası neticesinde şehit olan pilotlarımıza Allah’tan rahmet yakınlarına ve milletimize başsağlığı dilerim” dedi.

Başkan Şengöl, Solotürk’ü halkımıza söz verdiğimiz gibi Eğirdir’e ilerleyen zamanlarda getireceklerini sözlerine ekledi.

Konya’da yaşanan F-4 uçak kazası sebebiyle SOLOTÜRK F-16 Gösteri uçuşu iptal edilirken, Eğirdir Belediye Başkanı Ömer Şengöl, diğer kutlama faaliyetlerinin yapılacağını belirtti.

6 Mart 2015 Cuma günü Saat 08.30’da Kale Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu ile başlayacak kutlama programı, saat 09.00’da Eğirdir Altınkum Mahallesi’ndeki Demirköprü’de (Tren Köprüsü’nde) Belediye Başkanı Ömer Şengöl’ün konuşması, şiirlerin okunması ve Dağ Komando Okulu Gösteri ile devam edecek.

Saat 10.00’da Eğirdir Yeşilada’da Model Uçak Gösteri Uçuşu yapılacak. Eğirdir Halk Eğitim Merkezi tarafından folklor gösteri sunulacak ve ardından Mahalli Sanatçı Ramazan Akden tarafından Halk Konseri verilecek. Saat 11.00’de yapılması planlanan Solo Türk F-16 Uçak gösterisi Konya’da yaşanan uçak kazası ve 2 pilotun şehit olması sebebiyle gerçekleşemeyecek.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR