24 Ağustos 2017 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
07 Ağustos 2017 Pazartesi 20:07

‘Gül Fuarı’ Geliyor…

‘Gül Fuarı’ Geliyor…
‘Gül Fuarı’ Geliyor…

Belediye, Gül Fuarı yapmaya hazırlanıyor. Konu Belediye Meclisi gündemine alındı ve karar Cuma günü verilecek. 

Belediye Meclisinin dün gerçekleştirilen Ağustos ayı ilk toplantısında gündemin beşinci maddesinde yer alan konu, Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi. 

Belediye ve Meclis Başkanı Yusuf Ziya Günaydın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Başkan Günaydın, gündemin beşinci maddesindeki maddeyi okuyarak “İçişleri Bakanlığı’nın 25.04.1984 tarih ve 27302Sayılı onayı ile yürürlüğe konulan yönergesine istinaden ve 5393 sayılı Belediye Kanununun, Belediyenin görev, yetki ve sorumluluklarını belirleyen 14. Maddesinde yer alan; Kültür, sanat, turizm ve tanıtım, gençlik ve spor, ekonomi ve ticaretin geliştirilmesi hizmetlerini yapar veya yaptırır ve belediyenin yetkileri ve imtiyazlarını karşılamak amacıyla her türlü faaliyet ve girişimde bulunmak’ hükümleri gereğince Isparta Belediyesi tarafından ‘Isparta Gül Fuarı Festivali’ yapılmasının görüşülmesinin karar bağlanması konusunu Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilmesini meclis üyelerinin onayına sundu ve oy birliği ile kabul edildi. 

BELEDİYE, GÜL FUAR FESTİVALİ YAPACAK 

Buna göre; Belediye kanunun kendisine verdiği imkan ve yetkiler çerçevesinde ‘Isparta Gül Fuarı Festivali’ gerçekleştirecek. Festivalin ne zaman ve nasıl yapılacağı ise henüz netlik kazanmadı.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR