26 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
15 Ocak 2014 Çarşamba 15:57

Günaydın Bir Güne Bakın Kaç Ziyaret Sığdırdı

Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, belediye yatırımlarının yanı sıra esnaf ve sivil toplum temsilcileriyle bir araya gelmeye devam ediyor.
Günaydın Bir Güne Bakın Kaç Ziyaret Sığdırdı

Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, belediye yatırımlarının yanı sıra esnaf ve sivil toplum temsilcileriyle bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Günaydın bu kapsamda Mimarlar Odası, ITSO eski Başkanı H. Hüseyin Kaçıkoç, ITSO Meclisi eski Başkanı Bedri Ayhan ve Vatan Mahallesi’nde bulunan 112 Komuta Kontrol Merkezi’ni ziyaret etti.Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, belediye yatırımlarının yanı sıra esnaf ve sivil toplum temsilcileriyle bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Günaydın bu kapsamda Mimarlar Odası, ITSO eski Başkanı H. Hüseyin Kaçıkoç, ITSO Meclisi eski Başkanı Bedri Ayhan ve Vatan Mahallesi’nde bulunan 112 Komuta Kontrol Merkezi’ni ziyaret etti.Bir süre önce yapılan seçimlerin ardından yeni göreve gelen Mimarlar Odası Başkanı Zafer Sağlam ve yönetim kuruluna iade-i ziyarette bulunan Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, Isparta’da çok daha güzel şeylerin olacağını, her kuruma olduğu gibi Mimarlar Odası’na da her türlü yardıma hazır olduklarını belirtti. Belediye olarak her zaman Isparta’nın menfaatleri doğrultusunda ortak çalışmaya hazır olduklarını beyan eden Günaydın, Mimarlar Odası’nın yeni yönetim kuruluna da başarılar diledi.Mimarlar Odası Başkanı Zafer Sağlam ise, Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’ın kendilerini ziyaret etmesinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirirken, önümüzdeki süreçte belediye ile yapacakları ortak çalışmalar hakkında görüş bildirdi.

Vatan Mahallesi 112 Komuta Kontrol Merkezi’ni de ziyaret eden Başkan Günaydın burada da, sağlık çalışanları ve idari personel ile bir araya geldi. Sağlıkçıların hayatımızda her zaman önemli bir yer teşkil ettiğinden bahseden Günaydın, çalışanlarla karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.
Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın ayrıca şehrin ekonomisine yön veren ve uzun süre ITSO Meclisi Başkanlığı’nı yapan Bedri Ayhan’ı da, Eğirdir Yolu üzerinde bulunan işyerinde ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretin ardından Başkan Günaydın, Ayhan’a ait fabrikada da incelemelerde bulundu.Başkan Günaydın yine ITSO Meclisi eski Başkanı Bedri Ayhan ile aynı dönemde görev yapan ve şehrin ekonomisine katkıları bulunan ITSO eski Başkanı H. Hüseyin Kaçıkoç’u da, Organize Sanayi Bölgesi’ndeki işletmesinde ziyaret etti. Şehrin ekonomisinin ele alındığı görüşmede karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunulurken, Başkan Günaydın, Kaçıkoç’a ait fabrikayı da gezerek, fabrika ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı.


* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 5 yorum yapıldı.
    YAZARLAR