27 Eylül 2017 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
20 Eylül 2011 Salı 06:59

Günaydın 'En Hassas Olduğum Konu Eğitim'

Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, eğitimin çok önemli olduğunun altını çizerek, “Benim en hassas olduğum konu eğitimdir” dedi.
Günaydın En Hassas Olduğum Konu Eğitim

Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, eğitimin çok önemli olduğunun altını çizerek, “Benim en hassas olduğum konu eğitimdir” dedi.
 
2011-2012 Eğitim-Öğretim Yılı Açılışı ve İlköğretim Haftası Kutlamaları çerçevesinde Zehra Ulusoy İlköğretim Okulu’ndan gelen bir heyet Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın’ı makamında ziyaret etti.

Zehra Ulusoy İlköğretim Okulu Müdürü Üzeyir Türk, okul öğretmenlerinden Mustafa Asım Şahin ve öğrenciler Şeyma Demiralay ile Deniz Çatal’ın Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’ı ziyaretinde, belediyenin eğitim ve öğretim için okullara verdiği desteklerden dolayı teşekkür edildi.

Okul öğrencileri Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın’a günün anlam ve önemine binaen çiçek takdim ederken, Başkan Günaydın’da öğrenci ve öğretmenlerine hediyeler verdi.

Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, eğitime karşı çok hassas olduğu vurgusunda bulunurken, belediye olarak okulların bahçelerinin temizlendiğini ve yine asfalt ihtiyacı olan okulların bahçelerinin asfalta kavuştuğunu dile getirdi.

Okul Müdürü Üzeyir Türk de, Isparta Belediyesi ve Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’ın eğitime verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR