19 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
29 Eylül 2011 Perşembe 10:34

Günaydın'ın Ofisine Gizli Kamera Konulmuş

Belediye Başkanı Günaydın'ın sahibi olduğu Günaydın İnşaat'ın Antalya'daki ofisinde de polis görevlendirildiği öğrenildi.
Günaydının Ofisine Gizli Kamera Konulmuş

Belediye görevlileri ile MHP İl Başkanı İsa Yalçın ve bazı işadamlarına yönelik yürütülen gizli soruşturma kapsamında Belediye Başkanı Günaydın'ın sahibi olduğu Günaydın İnşaat'ın Antalya'daki ofisinde de polis görevlendirildiği öğrenildi.

Ayrıca bir polisin stajer sıfatıyla büroda işe başladığı ve 1 ay çalıştıktan sonra işten ayrıldığı iddia edildi.

Belediye’ye yönelik gizli operasyon kapsamında şüpheliler ve diğer ilgililerin uzun süredir teknik takip altında tutulduğu da ortaya çıktı. Yine şüphelilerin sık sık takıldığı bazı mekanlara da gizil kamera konulduğu öğrenildi. Teknik takip sonucunda şüphelilerin temas içinde olduğu 100’e yakın kişinin de gözaltı sürecinde ifadesine başvuruldu.

Operasyon kapsamında 3 reklam şirketi sahibi ile eski Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü, Kültür ve Eğitim Müdürü’nün tutuklanması dikkatleri Belediye’nin her yıl yaptığı reklam ihalesine yönlendiriyor.

Şüphelilerin gizli kalması gereken reklam ihalesi yaklaşık maliyet miktarıyla ilgili bilgi paylaşarak ihaleye fesat karıştırdıkları iddia ediliyor.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR