22 Eylül 2017 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
24 Mart 2011 Perşembe 12:50

Güney 'Özel Güvenlik Eğitimi Ciddi Bir İştir'

Isparta Davraz Özel Güvenlik Eğitim Kurumu Kurucusu ve Şirket Müdürü Emekli Jandarma Yarbay İzzet Güney, güvenlik görevlisi mesleğinin geleceğin mesleği olduğunu belirtti.
Güney Özel Güvenlik Eğitimi Ciddi Bir İştir

Isparta Davraz Özel Güvenlik Eğitim Kurumu Kurucusu ve Şirket Müdürü Emekli Jandarma Yarbay İzzet Güney, güvenlik görevlisi mesleğinin geleceğin mesleği olduğunu belirtti.

Özel güvenlik kurumlarına ilginin sürekli arttığına işaret eden Güney, bunu da güvenlik görevlisi mesleğinin geleceğin mesleği olduğuna bağladı. Güney, ''Yakın zamanda tüm kurum ve kuruluşlar özel güvenlik elemanlarına ihtiyaç duyacak, bu da istihdamı artıracaktır'' dedi.

Çok yakında okullarda, özel hastanelerin tamamında, öğrenci yurtlarında güvenlik görevlilerine ihtiyaç duyulacağını, bu doğrultuda da kurslara talebin arttığını vurgulayarak, vatandaşları iş vaadi ile kursiyer çekmeye çalışan kurslar konusunda uyardı. Güney, ''Hiçbir özel güvenlik eğitim kurumu iş garantisi vaadinde bulunamaz, bu bir suçtur. Özel güvenlik eğitim kurumu suç işlemiş olur ve belgesinin elinden alınması gerekir'' diye konuştu.

34. dönem kayıtların devam ettiğini bildiren Güney, Isparta’da Özel Güvenlik Eğitimi ve Hizmeti veren firmaların web sitelerinin olmadığını, Davraz Özel Güvenlik Kurumunun ise kurumsal yapıda çalıştığını ifade etti. Özel Güvenlik Hizmeti ve eğitimi almak isteyenlerin internet ortamından www.davrazguvenlik.com adresinden kendilerine ulaşabileceklerini söyledi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 67 yorum yapıldı.
    YAZARLAR