20 Eylül 2017 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
13 Şubat 2014 Perşembe 17:41

Hakkaniyet, Doğruluk, Dürüstlük

MHP Sav Belediye Başkan Adayı Mustafa Avşar Radyo Netin canlı yayın konuğu oldu. Sav ile ilgili çalışmalarını ve planlarını anlatan Avşar "benim siyasi çizgim hakkaniyet, doğruluk ve dürüstlüktür" dedi.
Hakkaniyet, Doğruluk, Dürüstlük

Sav‘ı “benim büyük bir ailem” olarak tanımlayan Avşar, Sav’ı siyasi görüşü ne olursa olsun kucaklamak bir olmak adına büyüklerinin onayını alarak aday olduğunu açıkladı.

Avşar açıklamalarında "25 yıldır Savda herkesle iç içeyim. Bu süre içerisinde birçok tecrübe edindik. Bu bilgi ve tecrübelerimi halkımızın teveccühü ile inşallah memleketim için harcamak istiyorum. MHP kendi muhafazakâr çizgimize en yakın mecliste sandalyesi olan bir partidir. Bu sebeple MHP den aday oldum. Şunu belirtmek isterim ki biz Sav da kimse ile hasım olarak değil aksine hısım olarak seçime giriyoruz. Bu bir hizmet yarışıdır." Dedi.

Avşar, "Ben halkımızın gönüllerini almaya vicdanları olmaya büyüklerimize küçüklerimizle gençlerimizle birlikte Sav’ı marka yapmaya gönül birliği içinde yöneterek geliştirmeye talibim" dedi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR