21 Eylül 2017 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
21 Şubat 2014 Cuma 14:01

Hastane Başlamadan Altyapısı Tamam

Isparta Belediyesi Migros kavşağına yapılacak olan Bölge Hastanesi için kolları sıvadı.
Hastane Başlamadan Altyapısı Tamam

Önümüzdeki günlerde temeli atılacak olan bölge hastanesi için Isparta Belediyesi altyapı çalışmalarına başladı. Birkaç gün içerisinde de bölge hastanesi için ihtiyaç olan altyapı tamamlanmış olacak.

Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın yapılan altyapı çalışmalarını da yerinde inceledi. Günaydın bölge hastanesini kendisinin engellediği konusundaki söylemlere de yaptığı çalışmalarla cevap verdi. Hastaneyi engellemek değil biran evvel yapılması için kendilerine düşen görevi yerine getirdiğini ifade etti.

Günaydın yaptığı açıklamasında, “yaptığımız çalışma bölge hastanemizin altyapısına ihtiyaç verecek bir altyapıdır. Burada yaptığımız çalışma bölge hastanemiz için ihtiyaç olan altyapı hizmetidir. Yaptığımız program dahilinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bölge hastanemiz biran evvel yapılır diye programımıza almıştık. Gördüğünüz gibi daha temeli atılmadan biz altyapı sorununu tamamlamış olacağız.

Yaptığımız bu çalışma gerçekten çok önemli bir çalışmadır. Biz burada bu çalışmayı yaparken davraz mahallemizin de sorununu tamamlamış olacağız. Ayrıca karayolları tarafından yapılan çevre yolunun kot farkı nedeni ile deşarj edilmeyen yağmur suyu sorununu da çözmüş olacağız. Burada yapılan hizmeti yaptığım kontrol üçüncüsüdür.yaptığımız bu çalışmalar ve bölge hastanemiz halkımıza hayırlı olsun” dedi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR