26 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
22 Kasım 2011 Salı 14:44

Hastaneler Birleşiyor

Gülkent Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Aydın yaptığı açıklama "Hizmet kalitesinin artması, maliyetlerin azalması için bakanlığımız böyle bir karar aldı.
Hastaneler Birleşiyor

Gülkent Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Aydın  yaptığı açıklama "Hizmet kalitesinin artması, maliyetlerin azalması için bakanlığımız böyle bir karar aldı. Sistem olarak vatandaşlarımız açısından herhangi değişen bir şey yok. Hizmetler daha iyi olacak.Doktorlarımız ve personelimiz daha verimli çalışacak.Kısa süre içinde  vatandaşlarımız hizmet farkını görecekler. İdari anlamda küçük değişiklikler olacak ama sistemde değişiklikler olmayacak. Özellikle uzman doktor-arımızın nöbetleri tutmaları vatandaşlarımızın lehine olacak. Birleşme Türkiye'ye örnek olacak. Çalışmalarımız sürüyor" dedi.

Başhekim Dr. Aydın, hastanelerin birleşmesinin ardından uzman doktorlar ve acil servis ile ilgili vatandaşlara daha iyi sağlık hizmeti verilmesi noktasında yeni bir çalışma yapılacağını da sözlerine ekledi.

Birleşme kapsamında sadece Isparta Devlet Hastanesi ile Gülkent Devlet Hastanesi bulunuyor. Doğumevinin birleşme kapsamında olmadığı, bölge hastanesi yapılınca Doğumevinin birleşme kapsamına alınacağını belirtti.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR