24 Eylül 2017 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
04 Mayıs 2013 Cumartesi 14:15

Hedef 1,5 Yılda Bitirmek

Müteahhit firma inşaatı normal süresinden önce bitirecek. Başlangıçta 4 yıl olarak hedeflenin inşaatın 1. 5 yıl sonra bitirilmesi hedefleniyor.
Hedef 1,5  Yılda Bitirmek

Isparta’nın çehresini değiştirecek ve ekonomisine büyük katkı sağlayacak olan Kara Havacılık Okulu inşaatı Süleyman Demirel Havalimanının bitişiğinde büyük bir hızla sürüyor.

Edinilen bilgilere göre ihaleye kazanan Koçoğlu firmasının yetkilileri, inşaatı belirlenen süreden çok daha önce bitirecek. İhaleden sonra çalışmaların tamamlanması için 4 yıllık bir süre hedef konulurken şimde hedef çok daha öne çekildi.

Firma yetkililerinin gece- gündüz demeden çalışmalarını sürdükdüklerini, pistlerin ve binaların inşaatının büyük bir hızla devam ettiği, hedefin ise Kara Havacılık Okulu’nun 1.5 yıl sonra yani 2015 yılının Ocak ayında tamamlanması olduğu öğrenildi.

Koçoğlu firmasının Kara Havacılık Okulu inşaatını tamamlanmasının ardından Ankara Güvercinlikteki pilot okulunun kısa süre içinde Isparta’ya taşınması hedefleniyor.

Okulun açılması ile birlikte 3000’e yakın rütbeli ile her yıl 1000’e yakın pilot kursiyerinin Isparta’ya gelmesi bekleniyor. Okulda şirket üzerinde ise 300’e yakın kişinin istihdam edileceği gelen bilgiler arasında.
Kara Havacılık Okulu ile birlikte, okula bağlı yeni bir sanayinin oluşmasına da kesin gözü ile bakılıyor

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR