21 Eylül 2017 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
20 Haziran 2014 Cuma 15:40

Hedefe 400 Mt Kaldı

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’ın belediyecilik anlayışı çerçevesinde üzerinde hassas bir şekilde durduğu ana konuların başında şehrin alt yapısı gelmektedir.
Hedefe 400 Mt Kaldı

Bu nedenle şehrin tamamını kapsayan bir alt yapı çalışması başlatmıştı. Geçen 5 yıllık dönemde önemli bir mesafeyi tamamlayan Günaydın bu hizmetine yeni döneminde de hız kesmeden devam ediyor.

Bilindiği üzere her yağmur yağdığında şehrin çeşitli mahalleleri işyerleri ve evler sular altında kalıyor vatandaş isyan ediyordu. Son iki yılda bu isyan neredeyse yok denecek noktaya geldi. Ancak Günaydın yine de alt yapı sorununu kökten çözünceye bu çalışmaların sürdürüleceğini dile getirdi.

İşte bu çalışmaların bir tanesi de karaağaç mahallesinde devam etmektedir. 1000’lik ana taşıyıcı borular hatırlanacağı üzere çevre yolu altından başlatılmıştı. Yaklaşık 2.5 km mesafenin 400 mt’lik bir mesafe kaldı. 115. Cadde üzerinden 3993 sokak ile birlikte SD Eğitim Kompleksi ile birlikte yeni yapılacak olan hastane önünde sona erecek.

Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, her zaman hassasiyet içerisinde durduğu Alt yapı çalışmalarını da yakından takip ederek incelemelerde bulunuyor. İhale yapılmadan kendi iş gücü ve makineleri ile hizmet götüren Günaydın, ihale ile yapılacak işin de 4 katı düşüğüne de bu sorunun üstesinden gelmeyi başarıyor.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR