18 Ağustos 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
02 Temmuz 2018 Pazartesi 17:31

Her Zaman Birlikteyiz!

Her Zaman Birlikteyiz!
Her Zaman Birlikteyiz!

24 Haziran Milletvekilliği seçimlerinde Ak Parti’den Milletvekili seçilen Mehmet Uğur Gökgöz, teşekkür ziyaretlerini tamamlayarak dün Ankara’ya gitti.  

Ak Parti Isparta Milletvekili Gökgöz, seçimlerin hemen ardından başlattığı teşekkür ziyaretlerini tamamladı. Gökgöz’ün bu ziyaretleri vatandaşlar tarafından büyük takdir topladı. 

Şimdiye kadar merkezde çok sayıda mahalleyi ve hemen hemen tüm ilçeleri ziyaret eden Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz, kısa sürede binlerce vatandaşla birlikte olduğunu ve kendilerine teşekkür ettiğini belirterek, yemin töreni dolayısıyla oluşan zaman darlığından dolayı gidemediği yerler olduğunu, ancak en kısa sürede buraları da ziyaret edeceğini söyledi. İlçelerde teşkilat ve vatandaşlarla bir araya gelen ve son olarak geçtiğimiz Cumartesi günü Uluborlu ilçesini ziyaret eden Gökgöz, seçimden seçime değil, her zaman vatandaşın içinde olacağını belirtti. Seçimler öncesi tüm ilçeleri ziyaret eden Gökgöz, seçim sonrası da ziyaretlerine devam ederek vatandaşlara verdiği sözü yerine getirmiş oldu.

“TÜM İLÇELERİ ZİYARET EDECEĞİM” 

Gittiği her ilçe de vatandaşlar tarafından büyük ilgi gören Milletvekili Gökgöz, seçim sonrası vatandaşları ziyaretinde kendisine gösteriler teveccühten dolayı büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Vatandaşların ilgisinde memnun olan Gökgöz, istek ve talepleri de dinleyerek bir bir not aldı. Bu göreve halka hizmet etmek için geldiğini vurgulayan Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz; “Gittiğimiz ilçelerde vatandaşlarımız beni görünce hem mutlu oldular hem de şaşırdılar. Seçimlerden sonra ilçeleri ziyaret eden bir vekili ilk defa karşılarında gördüklerini ifade ettiler. Vatandaşlarımız genel başkanımıza selamlarımızı iletmemizi istediler. 

MİLLETVEKİLİ GÖKGÖZ’DEN SEÇMENLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ 

Isparta halkının gerek partisine ve gerekse kendisine gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ettiğini ifade eden Milletvekili Gökgöz; “Ülkemiz, milletimiz ve gönül coğrafyamız için çok önemli bir seçimi daha tamamlamış bulunuyoruz. Bu süreçte Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Isparta’da % 58 oranında oy vererek büyük bir teveccüh göstererek zat-ı aline olan güveninizin tam olduğunu beyan ettiniz. Ayrıca Ak Parti Milletvekilleri olarak bizlere de yine en yüksek oyu vererek TBMM’de sizleri temsil etme şerefini layık gördünüz. Sizlere çok teşekkür ediyorum.

“ISPARTA’NIN KALKINMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ” 

Bizler, seçim döneminde sizlere vermiş olduğumuz sözlerin tamamının takipçisi olacağız. Verdiğimiz her söz bizim şerefimizdir, onurumuzdur ve buna sonuna kadar sahip çıkacağız. Türkiye’nin kalkınması, Türkiye’nin büyümesi, Türkiye’nin demokrasisi, hukuku, refahı, teröre karşı mücadelesi ve Türkiye’nin bekası bizler için hayati öneme sahiptir. Bu konulardaki kararlı duruşumuzdan asla taviz vermeyecek, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde yeni anayasal sistem içerisinde en güçlü gayreti göstermeye devam edeceğiz.

“HALKIMIZIN VERDİĞİ MESAJLARI ALDIK” 

Ak Parti kadroları, hem mecliste (yasama), hem yönetimde (yürütme) ülkemize hizmet etmeye devam edecektir. Cumhur İttifakı’nın Türkiye’mizde ve Isparta’ımızda büyük bir kabul gördüğü 24 Haziran Seçim sonuçlarından anlaşılmaktadır. Ayrıca, milletimizin milletvekilliği seçiminde oylarımızı kısmen de olsa düşürmesindeki ikaz ve eleştirilerini de dikkatle ele almak durumundayız. Milletimizin takdir ve tavsiyesi her şeyin üzerindedir. Onu asla tartışmayız. Milletimizin takdir ettiği konularda işimizi yapmaya devam eder, eleştirdiği hususları da dikkate alıp düzeltiriz. Seçim sürecinde, gece gündüz demeden bizlerle çalışan ve yoğun çaba sarf eden tüm teşkilat mensuplarımıza, gönüllülerimize ve teveccühleriyle bizleri onurlandıran siz değerli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi. 

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR