27 Eylül 2017 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
13 Haziran 2016 Pazartesi 20:08

Hgs Geçiş İhlali Sorgulama

HGS araç hasar kayıt bilgisine ulaşma ekranına girişinizi gerçekleştirerek aracınız ile ilgili her iki online sorgulama işlemine yönelik sorgulamaları kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
Hgs Geçiş İhlali Sorgulama


 

HGS araç hasar kayıt bilgisine ulaşma ekranına girişinizi gerçekleştirerek aracınız ile ilgili her iki online sorgulama işlemine yönelik sorgulamaları kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. E Devlet HGS Sorgulama Hızlı geçiş sistemi sorgulama larının her biri online sistemler aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Bu sorgulama işlemleri özellikle son yıllarda ülkemizde çok yoğun yapılmaktadır. Bunun en önemli nedeni köprü ve otoyolların sağlıklı bir şekilde entegrasyon işleminin yapılması ve buna yönelik olarak köprüden geçişlerin de sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesine yöneliktir. HGS sorgulama yapabilmek için öncelikle aracınızda HGS kart entegrasyonunun gerçekleşmesi bulunması gerekmektedir. Bu şekilde Hızlı Geçiş Sistemi ile ilgili sorgulamalar da kolaylıkla yapılabilmektedir.

HGS kartların nereden alınacağı ve hangi koşullar altında alınacağı ile ilgili bilgiler tüm PTT şubelerinden de bulabilirsiniz. HGS sistemi kadar önemli olan bir diğer araç sorgulamaları sistemi de Araç hasar kayıt bilgilerinin öğrenildiği sistemlerdir. Araç hasar kaydı sorgulama ekranını kullanarak aracınızın ne kadar hasarının olduğunu çok kısa süre içerisinde öğrenebileceksiniz. Bu sistemin en olumlu taraflarından biri aracınızın sadece plakası ve diğer bilgileri ile birlikte Hgs’i Nereden Alabilirim? bilgilerine ulaşılmasına kolaylık sağlamasıdır. Aracınızın trafikte bulunduğu an içerisindeki hasar kaydı ve diğer bilgiler kısa süre içerisinde detaylı olarak ekrana yansıtılabilmekte ve buna göre de sorgulama işlemi kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Araç plakası ve araç ruhsat bilgileri aracılığı ile Tramer yani trafik merkezindeki bu bilgiler öğrenilebilmektedir.

YAZARLAR