24 Eylül 2017 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
12 Eylül 2013 Perşembe 14:36

Hindistan'da Bile Yok!

Belediye BaşkanıGünaydın, modern ve gelişmiş şehirlerin hiç birinde taşıt araçların yavaşlatılması için yollara set çekilmediğini kaydederek bunun trafik işaretleri, uyarı ve ikaz cihazları ile tamamlandığını söyledi.
Hindistanda Bile Yok!

Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, modern ve gelişmiş şehirlerin hiç birinde taşıt araçların yavaşlatılması için yollara set çekilmediğini bunu yapılan uyarı ve ikaz cihazları ile tamamladığını belirterek, “Hindistan bile taşıt trafiğini yavaşlatmak için yollara set kurmuyor” dedi.

Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, kalıcı ve dayanıklı asfalt kaplama sonrasında bu cadde ve sokaklarda hem asfaltın üzerine hem de kaldırımlara koyduğu trafik işaret ve levhalarla trafik akışının sağlanması ve kazaların en aza indirilmesi arzusunda. Günaydın, ayrıca sürücüleri de uyararak işaret ve levhalara riayet edilmesini istedi.
Günaydın caddelerden sonra okul yakınında bulunan sokaklarda da aynı uyarı işaret ve boyama sistemlerine başladı. Günaydın, okul çevresinde bulunan cadde ve sokaklarda gerekli işaretlendirme çalışması yapılacağını belirtti.

Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın yolda işaretleme çalışması yapan Temizlik İşleri Müdürlüğüne bu görevi vererek bir an evvel yapılması talimatını verdi. Müdürlükde talimattan çok kısa süre sonra yolda çalışmalarına başlayarak yoldaki gerekli işaretlemeleri tamamladı.

Günaydın sürücüleri de uyararak hem can ve mal kaybına sebebiyet vermemek için cadde ve sokaklarda konan trafik işaret ve levhalarına uymalarını istedi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 7 yorum yapıldı.
    YAZARLAR