24 Haziran 2018 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
19 Eylül 2017 Salı 11:43

Hızlı, Verimli, Kaliteli Çalışma

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, kısa bir süre önce altyapı ve asfalt çalışmaları başlatılan Sülübey Mahallesinde incelemelerde bulundu.
Hızlı, Verimli, Kaliteli Çalışma

Sokak bazlı altyapı ve asfalt çalışmaları kapsamında belirlenen süreden bir hafta önce tamamlanacak olan Sülübey Mahallesinin ardından Emre Mahallesinde asfalt çalışmalarına başlanacağını söyleyen Başkan Günaydın, Sidre, Doğancı ve Yenice Mahallelerinin de sırada olduğunu kaydetti. Sülübey Mahallesinde Fen İşleri Müdürlüğünce devam eden gece asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, “Sülübey Mahallesinde birkaç gün önce asfalt kazıma işlemlerini tamamlamıştık. Bir iki gün içinde altyapıyı toparladık. Bugünde bu mahallemizin dayanıklı asfaltını yapıyoruz. Sülübey Mahallesini toparlıyoruz. En eski ve dar sokaklı mahallemizi bitirmiş olacağız. Asfalt kazıma makinemiz şu anda Emre Mahallesinde çalışıyor. Hemen ardından Emre’ye geçiyoruz” dedi.

Yine çalışmalar kapsamında Sidre Mahallesine de başlayacaklarını aktaran Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın şunları söyledi:

“Sidre Mahallesine de başlıyoruz. Şu dakikadan itibaren çalışmalarımızı akan bir su misali haline getiriyoruz. Sidre ardından Doğancı ve Yenice Mahallelerine geçeceğiz. Yine birkaç büyük mahallemizi daha bitireceğiz. Yeni Çünür Mahallemizde de çalışmalar var. Bir kısmında da asfalt çalışması yapılacak. Isparta’mızda işimiz çok. Mehmet Tönge Mahallemizde bizi bekliyor. Kış girmeden burayı da bitirmek istiyoruz. DSİ’nin orada bir kanal meselesi var. DSİ’mizde bu konuya hassasiyetini gösteriyor. Bitiremezlerse de biz asfaltımızı yapmak zorundayız. Yine Çünür halkı da muhtarımıza baskı yapıyor, orayı da bitireceğiz. Hızlı, verimli ve kaliteli çalışmalarımızı hiç kaybetmek istemiyoruz. Teknik heyetimizle, Fen, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğümüz, başkan yardımcılarımız ve şahsım bizzat bu işleri anında takip ediyoruz. Isparta’da herkesin göremediği, tahmin edemediği kilometreleri tamamlıyoruz. Isparta’yı da bu kış girmeden hemen hemen bitirme planımız olduğunu belirtmiştik. 10 günlük bayram tatili biraz sarssa da o hedefimize ulaşmak istiyoruz. Gelecek seneye fazla bir şey kalmıyor. Gelecek yıl bahar aylarında bitirmiş olacağız. Bu hızı gösteren, çalışmaları benimle benimseyen, verimi yükseltmek için çalışan işçilerimiz, teknik heyetimiz ve ilgili müdürlüklerimize teşekkür ediyorum. Tebrik ediyorum. Bu hızlı hizmetlerin Isparta’mıza hayırlı olmasını diliyorum”

Başkan Günaydın’ın incelemelerine eşlik eden Sülübey Mahallesi Muhtarı İbrahim Gürbüz “Mahallemizdeki çalışmalara kısa bir süre önce başladılar ve mahallemizin önemli bir bölümünü bugün asfaltladılar. Gününden bir hafta önce çalışmaların biteceği şu anda kesinleşti. Başkanımıza ve başkan yardımcılarımıza, daire müdürlerimize ve gecenin bu saatinde asfalt çalışmalarını gerçekleştiren personellerimize çok teşekkür ederim” dedi.

Gece çalışmaları esnasında mahalle sakinleri de Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’ı yalnız bırakmadı. Vatandaşlar mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Günaydın’a teşekkürlerini ilettiler.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR