20 Eylül 2017 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
17 Aralık 2013 Salı 15:25

İhaleye Yine Katılan Olmadı

Mülkiyeti Isparta Belediyesine ait olan Otel Isparta’nın 10 yıllığına işletilmesini öngören ihalenin ilki 19 Kasım 2013 Salı günü yapılmış, ancak ihaleye kimse katılmamıştı. Otelin bugün yapılan ihalesine de katılan olmadı.
İhaleye Yine Katılan Olmadı

Mülkiyeti Isparta Belediyesine ait olan Otel Isparta’nın 10 yıllığına işletilmesini öngören ihalenin ilki 19 Kasım 2013 Salı günü yapılmış ancak ihaleye kimse katılmamıştı.

İşletmesinde sürekli sorunlar yaşanan Büyük Isparta Oteli'nde bugün ikinci ihale süreci yaşandı.

Otel Isparta için yapılacak söz konusu ihale bugün saat 14.00'da Belediye Encümen Salonunda gerçekleştirilecekti.Ancak, otelin ihalesine yine katılan olmadı.


OTELİ PİSLİK GÖTÜRÜYOR
Bilindiği gibi; Faruk Keleş tarafından işletilen ancak bir süredir atıl durumda bulunan Isparta Belediyesine ait Otele 23 Ekim tarihinde gelen Belediye ekipleri j Valilik yetkilileri ve güvenlik güçleri eşliğinde otele girmiş ve demirbaş eşya sayımı yapmıştı. Ekiplerin, otele girişte ortalığın pislik içinde olduğunu görülmüştü.

OTEL'İN MAKUS TALİHİ DEĞİŞECEK Mİ?
Bugünkü ihaleye kimsenin katılmaması diğer bir deyişle otelin işletmesine talipli çıkmaması uzun süredir atıl durumda bulunan Otelin makus talihinin sürmesi anlamına geliyor.

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 5 yorum yapıldı.
    YAZARLAR