23 Eylül 2017 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
28 Eylül 2016 Çarşamba 15:12

İlk Bir Ay Ücretsiz Olacak

İlk Bir Ay Ücretsiz Olacak
İlk Bir Ay Ücretsiz Olacak

Isparta Belediyesince yaptırılan Çelebiler Otoparkı hizmete girdi. Çelebiler Otoparkının hizmete girmesiyle birlikte belli caddelerde araç park yasağına geçiliyor. Bir ay süreyle ücretsiz olacak otoparkın bugün itibariyle Ispartalıların hizmetine sunulduğunu söyleyen Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, otoparkta engelli vatandaşların da düşünüldüğünü ve her türlü konforun sağlandığını belirtti.

Isparta Belediyesi otopark hamlelerini devam ettiriyor. Belediye önü yer altı 3 kat, belediye altı ve üstü otoparklarını hizmete sunan bunun yanında ITKM otoparkını hizmete açarken, son olarak yapımı tamamlanan Çelebiler Otoparkı da hizmete sunuldu. Yeraltı 4 kat olarak 3 bin 600 metrekare oturum alanına ve toplamda 14 bin 400 metrekareye sahip otoparkta ilk araçların parkına geçildi.

Çelebiler otoparkında incelemelerde bulunan Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, bugün itibariyle otoparkın Ispartalıların hizmetine sunulduğunu söyledi. Çelebiler Otoparkının da hizmete girmesiyle birlikte birkaç gün içerisinde caddelerde araç park yasağına geçileceğini duyuran Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, emniyetli, sigortalı ve rahat kullanıma sahip olan bir otoparkı daha hizmete sunduklarını dile getirdi.

Çelebiler Otoparkından ilk bir ay otopark ücreti alınmayacağını söyleyen Başkan Günaydın, ardından otopark ücretlerinin halen belediye önü ve altındaki otopark ücretleriyle aynı rakamda olacağını belirtti. Çelebiler Otoparkında da engelli vatandaşların da düşünüldüğünü belirten Başkan Günaydın, “Otoparkımız içerisinde engelli vatandaşlarımız için de gerekli araç park yerleri ayrıldı. Engelli vatandaşlarımız da rahatlıkla araçlarını park edebilecekler. Yine otoparkımız içerisindeki asansörlerle üste çıkabilecekler. Otoparklarımız engelsiz bir şekilde kullanabilecektir. Rahatlık ve konforu ön planda tutuyoruz. Otoparklarımız huzur içerisinde hizmet verecek. Geleceğe yönelik açılan bu otoparkımızın da vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 4 yorum yapıldı.
    YAZARLAR