24 Ekim 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
14 Ekim 2010 Perşembe 18:20

İlk Kez Konuştu

İsrail hakkındaki sözleri nedeniyle tam 50 yıldır yaptığı işinden olan Beyaz Saray muhabiri Thomas, beş ay sonra ilk kez konuştu.
İlk Kez Konuştu

İsrail hakkındaki sözleri nedeniyle tam 50 yıldır yaptığı işinden olan Beyaz Saray muhabiri Helen Thomas, beş ay sonra ilk kez konuştu.

Star Gazetesi'nin haberine göre, Thomas, "Ne düşünüyorsam onu söyledim. Bu ülkedeİsrailaleyhine konuşan ayakta kalamaz" dedi. 90 yaşındaki en kıdemli Beyaz Saray muhabiri, geçtiğimiz haziran ayında Tel Aviv yönetimininGazzepolitikalarını eleştirirken, İsrail'in Filistin'den "defolup gitmesi" gerektiğini söylemiş ardından da "Filistin'deki Yahudiler Almanya, Polonya ve Amerika'ya dönmeli" demişti.

EKRAN YÜZÜ DE KOVULDU
Amerika'da daha önce de CNN'in ekran yüzü Rick Sanchez de, bir radyo programında, "CNN ve tüm medyayı Yahudiler yönetiyor" açıklaması yüzünden işinden kovulmuştu.

20 YILLIK EDİTÖRÜN SONU OLDU
CNN, Temmuz'da ölen Lübnanlı Şii lider Ayetullah Hüseyin Fadlallah'ı öven Orta Doğu editörü Octavia Nasır'ın işine de son vermişti. 20 yıllık CNN çalışanı Twitter'da, "Hizbullah'ın büyük saygı duyduğum devlerinden biriydi" demişti.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR