24 Ekim 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
24 Ekim 2010 Pazar 15:49

İlk Seçim Vaadi Şener'den

Türkiye Partisi Genel Başkanı Abdüllatif Şener, iktidara gelmeleri halinde neler yapacaklarını anlattı.
İlk Seçim Vaadi Şenerden

Türkiye Partisi Genel Başkanı Abdüllatif Şener, iktidarlarında milletvekili dokunulmazlıklarını kaldırmayı ve 3 lira olan mazotun fiyatını 1,5 liraya düşürmeyi vaat etti.

Şener, partisinin Osmaniye il teşkilatı binasının açılışında yaptığı konuşmada, Osmaniye ve ilçelerinde çakılan her çivide kendisinin payının olduğunu kaydetti.

16 yıllık milletvekili ve bakanlığı döneminde hiç bir dokunulmazlık dosyasının bulunmadığını ifade eden Şener, şöyle konuştu: ''Buraya gelirken milletvekili ve bakanlığı bırakıp geldim. Şu anda sizin gibi dokunulmazlığım yok. Benden hesap sormak isteyen varsa, gelsin hesap sorsun. Şu anda mecliste 700'ün üzerinde dokunulmazlık dosyası var. İhaleye fesat karıştırmak gibi her türlü yolsuzlukla ilgili dosya, meclisin tozlu raflarında bekliyor. O işi ben de yaptım, ama hakkımda hiç bir dokunulmazlık dosyası bulunmadı'' dedi.

Şener, iktidara geldiklerinde milletvekili dokunulmazlıklarını kaldıracaklarını, şu anda 3 lira olan mazotun fiyatını 1,5 liraya düşüreceklerini, istihdamın üzerindeki vergileri kaldıracaklarını, yabancılara toprak satışını yasaklayacaklarını bildirdi.

Şener, konuşmasının ardından partisinin il ve merkez ilçe binasının açılışını yaparak, parti binasında vatandaşlarla sohbet etti.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR