24 Eylül 2017 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
28 Kasım 2013 Perşembe 14:26

İngilizce İçin İDEAL

Önemi giderek artan yabancı dil konusunda Ispartalıların yeni çözüm ortağı İdeal Dil Merkezi yarın açılışını yapacak. İngilizce’yi sorun olmaktan çıkaracak olan İdeal Dil Merkezi Muhammet Günel yönetiminde öğrencileriyle buluşacak.
İngilizce İçin İDEAL

Akademisyenler, Üniversite Öğrencileri, Lise Öğrencileri, İlk ve Ortaokul Öğrencileri, Okul Öncesi Grupları ve Tüm Meslek Grupları için İngilizce’yi sorun olmaktan çıkarmak için yola çıkan İdeal Dil Merkezi 30 Kasım Cumartesi Günü saat 14:00’de Kafeler Caddesi Cafe D’or üstünde hizmete açılacak.

‘Artık İngilizce Sorun Değil’ şiarıyla yola çıkan ve 7’den 77’ye İngilizce öğreteceklerini iddia eden İdeal Dil Merkezi Muhammet Günel yönetiminde öğrencileriyle buluşuyor.

DENEYİMLİ VE ÖZVERİLİ KADRO
İdeal Dil Merkezi hakkında bilgi veren Muhammet Günel, “Isparta’da İngilizce’yi ve yabancı dili sorun olmaktan çıkarıyoruz. Deneyimli ve özverili kadromuzla, özel sınıflarımızla dil öğrenmek isteyen, kendisini bu alanda geliştirmek isteyen herkese çözüm ortağı olacağız” dedi.

SON KEZ HAZIRLANIN
“YDS / LYS-5 / ELTS gibi sınavlara İdeal Dil Merkezi ile son kez hazırlanın ve başarın” diyen İdeal Dil Merkezi Kurucu Müdürü Muhammet Günel, Okul öncesi, İlk-orta ve lise öğrencilerine özel programlar hazırlıyoruz, Oxford University Pres yayınlarını öğrencilerimize ücretsiz sunuyoruz” dedi.

NEDEN İDEAL DİL MERKEZİ?
“Neden İdeal Dil Merkezi?” sorusuna da cevap veren Günel, “Biz; Konuşarak öğren’ modeli, Farklı yaş gruplarının farklı öğrenme gereksinimlerine uygun sınıflarda öğretim, Deneyimli uzman öğretmenler, Esnek ders saatleri, Avrupa Ortak Dil çerçevesine uygun öğretim, 6 kişilik konuşma sınıfları, Modern sınıf ekipmanları, Avrupa Dil Portfolyo uygulaması ile bireysel başarı ve gelişimin izlenmesi ve kaydı, %100 öğrenme garantisi, Ücretsiz etütler, Anadili İngilizce olan öğretmenlerimiz, Maksimum 15 kişilik sınıflar, Rahat ve motive edici ortamda öğretim, Profesyonelce hazırlanmış aktivitelerle sinema saatleri, Çocuklarımız için İngilizce; eğlen, oyna, öğren modeli ve yetişkin ve çocuklara özel Avrupa Dil Pasaportu uygulamalarımızla İngilizce ve dil konusunda iddialıyız” diye konuştu.

AÇILIŞA ÖZEL KAMPANYALAR KAÇMAZ
İdeal Dil Merkezi’nin 30 Kasım Cumartesi günü saat 14:00’de Kafeler Caddesi Cafe D’or üstünde hizmete gireceğini kaydeden Muhammet Günel, açılışa özel yüzde 25 indirim ve ücretsiz tanıtım dersleri kampanyası olduğunu da kaydederek bu konuda bir adım atmak isteyenlerin bu fırsatı kaçırmamasını istedi.

İDEAL DİL MERKEZİ'NİN WEB SAYFASINI ZİYARET EDİN

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 5 yorum yapıldı.
    YAZARLAR