25 Eylül 2017 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
23 Ocak 2012 Pazartesi 00:18

İsa Yalçın 'Beni Arkamdan Hançerle Hançerliyorsunuz'

26 Ekim 2010, Saat 15:44'de 272 saniyelik, MHP il Başkanı İsa Yalçın ile Belediyede Koordinatör oalrak görev yapan Mehmet Ateşgül arasında geçen ilginç diyologlar.
İsa Yalçın Beni Arkamdan Hançerle Hançerliyorsunuz

26 Ekim 2010, Saat 15:44'de 272 saniyelik, MHP il Başkanı İsa Yalçın ile Belediyede Koordinatör olarak görev yapan Mehmet Ateşgül arasında geçen ilginç diyologlar.
(Tape ID871834215)

MHP İL BAŞKANI İSA YALÇIN İLE MEHMET ATEŞGÜL'ÜN GÖRÜŞMESİ

MEHMET : EFENDİM BAŞKANIM
İSA    : PATRON NASILSIN
MEHMET : İYİYİM SAĞOLUN SİZLER NAPIYOSUNUZ
İSA    : İYİYİM İYİYİM SAĞOL.PATRON
MEHMET : EFENDİM
İSA    : BU BARIŞ'IN ORDAKİ ADAM HALA KALKMAMIŞ ŞİMDİ ELMA ŞEKERİ SATIYOMUŞ ÖYLEMİ.
MEHMET : GÖRMEDİM EPEYDİR BEN O YOLU KULLANMIYOM UZUN ZAMANDIR
İSA    : PATRON BAK SANA SÖYLÜYORUM YANİ ELİMDEN GELDİĞİ KADAR HASSAS DAVRANIYORUM HERŞEY YOLUNDA GİTSİN İSTİYORUM AMA BENİ SIRTIMDAN HANCERLEYE HANÇERLEYE BIKMADINIZ YA BELEDİYE OLARAK,MİLLET DALGA GEÇİYO BENLE YA ŞÖYLE DİYO BÖYLE DİYO.YANİ BU NEDİR BUNU ANLAMIYORUM YA.
MEHMET : BARIŞ'DA SİZİ TAM BÖYLE YOLDAYKEN BULUYO DEMİ BAŞKANIM.
İSA    : YAV YOLDAYKEN BULUYO O ARIYO BAŞKASI ARIYO NİYE BÖYLE OLUYO DİYO O ONLA KULİS YAPIYO ŞU ŞUNLA KULİS YAPIYO YANİ SBEN ANLAMIŞ DEĞİLİM YA.YANİ BAK 30 KİŞİYLE İDARE ETMEYE ÇALIŞIYORUM.O ÖYLE DEĞİL BU BÖYLE DEĞİL.BAK BU HAFTA MECLİS VAR İNSANLARI BÖYLE ARI GİBİ DOLAŞIYORUM. BELEDİYE BAŞKANI ARADI DEDİKİ GRUP TOPLANTISI YAPALIM. YAPALIM.BELEDİYEDE YAPALIM. ORASI ÇOK GÜZEL OLUR ORDA YAPALIM DEDİM.
MEHMET : EVET YARIN AKŞAMA
İSA    : ONDAN SONRA HURRA İNSANLAR İŞTE ARADILAR. YOK EFENDİM NİYE ÖYLE OLCAK NİYE BÖYLE OLCAK FALAN MİLLETE SUSUN BAK BUNU DERKEN ETRAFIMDAKİ İNSANLAR BANA OLUMSUZ Bİ ŞEKİLDE YANİ DESTEK OLMANIZ GEREKİRKEN YAV ŞU İŞYERİ ÇÖZÜN YA NİYE ÇÖZÜLMÜYO ANLAMIYORUM YA.YANİ BARIŞ'A CEZAMI KESİLİYO YOKSA.
MEHMET : NE ALAKASI VAR YA.ÖYLE ŞEYMİ OLUR
İSA    : O ZAMAN ABİ ADAMIN İŞİNİ KAYBETTİRİYO BAK ADAM PARASINI KAYBEDİYO BAK.BU ÖNEMSENMİYCEK Bİ İŞ DEĞİL YA. NE B** İŞİ VAR A**** K****** ÇOCUĞUNUN ORDA.ATIN YA.
MEHMET : EVET
İSA    : ABİ YEMİN EDİYORUM BUNU BEN BAŞKASINDAN RİCA ETSEM VARYA BAŞKASINA ÇÖZDÜRTTÜRÜRDÜM YA.
MEHMET : YA BİLMİYOM BEN BAŞKANA AKTARAYIM Bİ DAHA.
İSA    : ABİ BAŞKANA AKTARCAKSAN ONU AKTAR KİME AKTARCAKSAN AKTAR YANİ BUNU KİM YAPCAKSA YAPSIN YA BAK BEN BUNU VALLAHİ Bİ BAŞKA BELEDİYE BAŞKANINA PARTİLİ BELEDİYEYE RİCA ETSEM YEMİN EDERİM YAPARDI YA.NE BU ABİ BÖYLE BİŞEY OLAMAZ YA.YANİ ETRAFIMDAKİ İNSANLARI YANIMA TOPLAYIMDA İŞLERİ DÜZELTMEYE UĞRAŞAYIM DERKEN ORDAN PROBLEM ÇIKIYO BURDAN PROBLEM ÇIKIYO.
MEHMET : ENGEL GİBİ ÇIKIYO ANLADIM ANLADIM BAŞKANIM.Bİ GÖRÜŞEYİM BAŞKANIM BEN TEKRAR.
İSA    : ABİ YANİ BUNUN ŞEY TARAFI YOK YA S***** OLSUN GİTSİN ORDAKİ ÇOCUK DA YA.BU KADAR OLURMU YA GERÇEKTEN ÖYLE BİR İŞLETME ADAM KİRALAMIŞ KÖŞESİNE KONUYO YANİ BEN BU KONUDA YANİ BUNU SANA SON DEFA SÖYLEDİM.BUNDAN SONRA BENDE İNCELDİĞİ YERDEN KOPSUN DİYCEM TAMAM MI.
MEHMET : TAMAM BAŞKANIM ANLADIM
İSA    : YAPCAK BİŞEY KALMADI ABİ.
MEHMET : ANLADIM BAŞKANIM TAMAM.SİZ DÖNÜYOMUSUNUZ GİDİYOMUSUNUZ BAŞKANIM.
İSA    : DÖNÜYORUM BEN DÖNÜYORUM.
MEHMET : TAMAM OLDU PEKİ
İSA    : DÖNCEM UĞUR GİLLE KONUŞCAM ABİ BENİM İŞİM BU.YANİ ORDA RAHAT BELEDİYE HİZMETLERİ YÜRÜSÜN DİYE.
MEHMET : TABİ İL BAŞKANI OLMAK KOLAY BİŞEY DEĞİL.
İSA    : TABİ  DOĞRU SÖYLÜYON AMA İL BAŞKANINI HEM ÖNDEN HEM ARKADAN HANÇERLENMEMESİ LAZIM YANİ.ÖYLE OLMASI LAZIM YANİ İL BAŞKANI OLMAK KOLAY DEĞİL DOĞRU.ŞİMDİ CENAZEM VAR VALLAHİ CENAZEYİ BIRAKTIM DÖNÜYORUM B.AK
MEHMET : TAMAM BAŞKANIM ANLADIM.PEKİ.
İSA    : YANİ BEN ANLAMIŞ DEĞİLİM YA.BUİŞLERİ ONUN İŞİYMİŞ BUNUN İŞİYMİŞ ÇÖZÜLSÜN BİTSİN. BİZDE İŞİMİZE BAKALIM BENDE RAHAT RAHAT KONUŞİYİM YA.BAK MECLİS KARIŞACAK YİNE MİLLET ONU BAHANE ETCEK BUNU BAHANE ETCEK.O ÖYLE OLMUYO BU BÖYLE OLMUYO DİCEK ONDAN SONRA ANLAMIYORUM YANİ BENDE BUYURSUN KARIŞSIN DİYCEK KADAR ZORUM VAR BAŞKA NE YAPİYİM.
MEHMET : EVET TAMAM BAŞKANIM BEN AKŞAM HATIRLATCAM TEKRARDAN
İSA    : SABAH TEVFİK'LE BAŞLIYORUM GECE SAAT İKİDE UĞUR'LA BİTİYO BENİM GÜN.BÖYLE Bİ DURUMDA BİLE YA ABİ İNSANLARA DURUN-SUSUN DİYCEK KADAR ŞEYİM KALMIYO VALLA.ABİ Bİ ZAHMET,BELEDİYE BAŞKANIMIZA ŞİMDİ SEN GİT BEN TELEFONLA ARICAM YOKSA.
MEHMET : YOK ENCÜMENDE ŞU ANDADA BİRAZ SONRA ÇIKAR HERALDA.
İSA    : ÇIKINCA GÖRÜŞ BAKALIM FALAN DEĞİL ABİ O ADAMI S***** ETSİN ORDAN TAMAM MI. BEN BIKTIM USANDIM VEYA ŞU CEVABI VERSİN TAMAM ORDA KALMASI GEREKİYOR DESİN BEN İKİSİNDEN MURUNU DUYMAK İSTİYORUM
KARDEŞİM.
MEHMET : TAMAM ANLADIM BAŞKANIM. PEKİ.
İSA    : TAMAM
MEHMET : TAMAM OLDU.
İSA    : HADİ GÖRÜŞÜRÜZ
MEHMET : HADİ GÖRÜŞÜRÜZ SAĞOL

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR