20 Eylül 2017 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
01 Ağustos 2011 Pazartesi 14:10

İsa Yalçın: 'Hasan Balaman Psikoloğa Gitsin'

MHP İl Başkanı İsa Yalçın, iki hafta önce Cuma Namazı çıkışında Belediye eski Başkanı Hasan Balaman ile aralarında yaşanan bir olayı soru üzerine anlattı.
İsa Yalçın: Hasan Balaman Psikoloğa Gitsin

MHP İl Başkanı İsa Yalçın, iki hafta önce Cuma Namazı çıkışında Belediye eski Başkanı Hasan Balaman ile aralarında yaşanan bir olayı soru üzerine anlattı. MHP İl Başkanı İsa Yalçın, iki hafta önce Cuma Namazı çıkışında Belediye eski Başkanı Hasan Balaman ile aralarında yaşanan bir olayı şöyle anlattı.

"İki hafta önce Cuma namazı için bir camiye gittim. O malum şahıs ordaymış. Cami çıkışı enteresan bir çıkış hali olan bir insan geliyordu. Ben özellikle bekledim. iki müslümanın birbirini gördüğü zaman Allah kabul etsin temennisinde bulundu.

Allah kabul etsin dedim. Kafasını falan çevirdi. Dedim ki noluyor. Ben sizin selamınızı almıyorum dedi. Doğru yapıyorsun dedim. Ama bu millet seni bir kez daha gördü. Çünkü insanoğluna selam verilir. Hata yaptım dedim. Baktı ki kalabalık var. Ben çok yumuşak davrandığım için böyle oluyor dedi.

Allah korusun seni dedim. Senin her şeye ihtiyacın var dedim. Buradan da söylüyorum gerçekten bu arkadaşımızın acilen tıpa başvurması lazım. çünkü her şeyi bozulmuş gerçi bu saatten sonra ne kadar düzeltilir bilmiyorum ama o saldırgan tavırları içinde, Belediye Başkanımızdan bir şey rica ediyorum.

Acaba Hasan Balaman’ın geçtiği sokaklara “Dikkat Hasan Balaman Çıkabilir” levhası asarsa, vatandaşlarımızdan kendisini korumuş olabilir. Çünkü hakikaten öyle bir hali vardı. Ben bunu üzülerek söylüyorum. Bu hale gelmesini anlamakta güçlük çekiyorum. Ama Ispartalı kardeşlerimin bu adamdan ne çektiği orada anladım. Eğer bunun fırsatı olduğu zaman birde karşısında insan gördüğü zaman ne yapabileceğini anladım. Ama kendisin cahil cesareti var.

MHP İl Başkanına laf söylemek gibi bir cahil cesareti var. Çünkü yarın yine mahkemeye verecek. Neyi konuşursak emniyete gidiyor. Orada dilekçe yazıyor. Mahkemeye veriyor. Kendisine bir şey daha söylemek istiyorum. Hangi şart olursa olsun, bundan sonra bu kişi ile ilgili ne cevap veririm. Ne de ağzımı açarım. Nerden çıkacağını belli olmayan bu adam için kendinize dikkat edin. Önemli bir uyarıdır. Dost tavsiyesidir. Eğer kendisinin de biraz aklı başına geldiyse, böyle kendine vakit ayırabilecek iyi bir psikolog bulup, kendisini iyi bir tedavi ettirmesi gerekiyor. Ağır bir travma gözüküyor. Saldırganlık gözüküyor. Belediye Başkanımız da bu talebimizi yerinde bulursa, köşe başlarına dikkat çıkabilir diyerek resmini koyacağız. Orda size bir hatırlatma yapmış oluruz.

Çözüm

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 3 yorum yapıldı.
    YAZARLAR