20 Eylül 2017 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
01 Aralık 2014 Pazartesi 13:43

ISBİAD’dan Bilgilendirme Toplantısı

Isparta Birleşik İşadamları Derneği üyelerine Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) hakkında bilgilendirme toplantısı düzenledi.
ISBİAD’dan Bilgilendirme Toplantısı

Isparta Birleşik İş Adamları Derneği üyelerine yönelik TÜRKKEP (Kayıtlı Elektronik Posta Hizmetleri) ile ilgili seminer verdi. TÜRKKEP Antalya yetkilisi Ülkernet şirketi yetkilileri tarafından verilen seminerde TÜRKKEP’in yapısı, Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) hizmetleri, TÜRKKEP hizmetlerinin kullanım alanları gibi konular ele alındı.

Isparta Birleşik İş Adamları Derneği (ISBİAD) Başkanı Ünal Softaoğlu dernek olarak üyelerinin ticari hayatlarını ilerletmek, birlikte iş yapma olanaklarını artırmak için düzenli olarak bir araya getirdiklerine dikkat çekerek “bunların yanı sıra üyelerimizin gelişen teknoloji ile birlikte yenilenen iş hayatının getirdiği kolaylıklardan faydalanmasını istiyoruz. bu doğrultuda bugün de Kayıtlı Elektronik Posta hizmeti ile iş hayatına gelen yenilikleri Isparta’daki iş dünyası ile tanıştırmayı hedefledik. Bu tür faaliyetlerimize önümüzdeki günlerde de devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR