23 Eylül 2017 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
12 Şubat 2015 Perşembe 18:03

İşçi Partisi'nden Aday Adayı

Isparta Taşeron İşçiler Derneği Başkanı Ahmet Çetinkaya, İşçi Partisi'nden Milletvekili Aday Adayı oluyor...
İşçi Partisinden Aday Adayı

Seçimler yaklaşırken, çeşitli siyasi partilerden Milletvekili aday adayları da gün yüzüne çıkmaya başladı.

Pazar günü Olağanüstü Kourultay düzenleyecek olan İşçi Partisi'nde de seçim hareketlenmesi başladı.

Isparta Taşeron İşçiler Derneği Başkanı Ahmet Çetinkaya, İşçi Partisi'nden aday adayı olacağını açıkladı. Çetinkaya'nın önümüzdeki hafta resmi başvurusunu yapacağı öğrenildi.

Ajans32'ye konuşan Çetinkaya, "Halkçılar, milliyetçiler ve devrimciler vatanda buluşuyor. Bizim ortak paydamız vatan. Haziran ayında yapılacak seçimler Türkiye için önemli bir eşik. İşçi Partisi ya Milli hükümeti kuracak yada hükümet ortağı olacak" dedi. 

Çetinkaya, "Türkiye'de işçiler, memurlar, akademisyenler, emekliler siyasetten çözüm bekliyor. Mevcut siyasi partilerin bu kesimlere dair bir çözümü yok. İşçi Partisi çözüm için geliyor. Birlik için geliyor" ifadelerini kullandı. 

Ahmet Çetinkaya, pazar günü Ankara'da Milli Hükümet İçin Birlik sloganıyla toplanacak olan İşçi Partisi Olağanüstü Kurultayı'na da işaret ederek, Ispartalılara çağrım, bu kurultaya katılmalarıdır. Partimiz otobüslerle Isparta'dan Ankara'ya gidecek. Gözünüz kulağınız bu kurultayda olsun. Bu kurultay milletimize çıkış yolunu gösterecek. Gülümse Türkiye, Vatanda birleştik" dedi.

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR