26 Eylül 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
29 Kasım 2012 Perşembe 08:20

Isiad Yeni Dernek Binasını Açtı

Isparta Sanayici İş Adamları Derneği (ISİAD)’ın yeni dernek binasının açılışı dün yapıldı.
Isiad Yeni Dernek Binasını Açtı

ISİAD yeni dernek binasının açılışına Vali Memduh Oğuz, ESİDEF Yönetim kurulu Başkan Vekili Ömer Yerkazanoğlu, Isparta protokolü ve çok sayıda işadamı katıldı.

ISİAD Başkanı Özcan Pınarcı, düzenlenen açılış programından sonra davetlilere dernek hakkında bilgiler verdi. Derneğin 2010 yılında kurulduğunu belirten Pınarcı, “Derneğimizi ilk etapta 30 kişi ile kurduk. Kısa bir sürede üye sayımız 150’ye ulaştı. Derneğimiz ESİDEF veTUSKON üyesi. Derneğimizçi işlerini geliştirmek, büyütmek ve dış pazara açılmak isteyen işadamlarına yönelik kurduk. Yurt dışına ticare geziler düzenledik. Bu geziler sonuç verdi ve dış pazarda iş yapmaya başladık. Dernek olarak Isparta’nın kaderini değiştirecek bir projeye imza atmaya hazırlanıyoruz. Düzenlenen bu açılışımıza bizi kırmayarak katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

ESİDEF Yönetim kurulu Başkan Vekili Ömer Yerkazanoğlu ise Isparta’nın ESİDEF’in kurucu üyelerinden biri olduğunu ve Isparta’nın ESİDEF için önemli olduğunu söyledi.

Dernek binasının açılışını gerçekleştiren Vali Memduh Oğuz ise, derneğin üretmek, kazanmak ve hizmet amaçlı kurulduğunu söyledi.

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR