23 Eylül 2017 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
29 Mayıs 2012 Salı 09:47

“İşimiz zor, Yolumuz Uzun, Sizlerde Bize İnanın, Güvenin”

CHP Merkez İlçe Başkanı Senayi Demirkol, İl Başkanlığı’nda parti mensuplarıyla bir araya geldi. Yönetim kurulunu tanıtan Demirkol, ilginç çalışmalara imza atmayı planladıklarını söyleyerek, üyelerden destek istedi.
“İşimiz zor, Yolumuz Uzun, Sizlerde Bize İnanın, Güvenin”

Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Senayi Demirkol, İl Başkanlığı’nda parti mensuplarıyla bir araya gelerek yeni yönetimini görücüye çıkardı.

12 Mayıs 2012 tarihinde yapılan Merkez İlçe Kongresi’nde göreve geldiklerini ifade eden Başkan Demirkol, coşkulu şekilde geldikleri görevi layıkıyla yürüteceklerini aktardı.
Merkez İlçe Başkanlığı yönetimindeki isimleri üyelere tanıtan Demirkol önümüzdeki günlerde yapacakları çalışmalara dair bilgiler verdi. CHP’nin gelişmesi adına kapı kapı dolaşıp, üye sayısını artırmayı planladıklarını söyledi. Toplantıda üyelere seslenen Demirkol, “İşimiz zor, yolumuz uzun, sizler de bize inanın, güvenin” dedi.

“ÜYE KAMPANYASINDA KAPI KAPI DOLAŞACAĞIZ”
Merkez İlçe Örgütü’ndeki yeni yönetimiyle üye kampanyası başlattıklarını ifade eden Demirkol, “Çevremizde sevilen, sayılan ve etkin görev anlayışına sahip insanları seçerek partimize davet edeceğiz. Cumhuriyet Halk Partisi İlkelerini kabul eden herkese kapılarımız sonuna kadar açık. Yönetimdeki 18 arkadaşımızla çıkarak, gerekirse kapı kapı dolaşıp, partimizin üye sayısını artırmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Üye sayısını artırırken, partinin gelirlerini de artırmak istediklerini belirten Demirkol, mevut üyelerin, aidatlarını zamanında ödemelerini sağlayarak, bağış kampanyalarından elde edilen gelirleri daha da artırmayı amaçladıklarını aktardı.

“İKTİDAR OLMAMIZ İÇİN TEMSİLCİLERİMİZ ÇOĞALMALIDIR”
Meslek odaları ve demokratik kitle örgütlerinde parti temsilciliklerinin bulunması gerektiğini aktaran Demirkol, “Cumhuriyet Halk Partisi olarak, iktidar olmamız için esnaf odalarındaki temsilcilerimizin sayısı da artırılmalıdır. Yönetimimizle bu yönde çeşitli çalışmalar yapacağız” diye konuştu. Demirkol, üyelerinin de, parti kriterlerini yerine getirebilecek düzeyde olan arkadaşlarını Cumhuriyet Halk Partisi ile buluşturmalarını istedi.

MAHALLELERDE ÇALIŞMA GRUPLARI OLUŞTURULACAK
Merkez İlçe Yönetimi olarak Isparta’daki mahalleleri, çalışma yapmak amacıyla aralarında paylaştıklarını ileten Demirkol, “Yönetimimizdeki arkadaşlarımızla birlikte belirtilen mahallelerde çalışma grupları oluşturarak, çeşitli organizasyonlar yapacağız.

Belirlenen bölgelerde, yöresel ve bölgesel olarak eğitim toplantıları düzenleyeceğiz. Hepimizin eğitime ihtiyacı var. Bu eğitimleriyaparken de tabii ki Cumhuriyet Halk Partisi ilkelerinden taviz vermeyeceğiz. Partimizde bu çalışmalar başlamıştır” ifadelerini kullandı.


İNTERNETTEN SESLERİNİ DUYURACAKLAR
Eğitim adına interaktif hizmet alanlarının kurulacağı müjdesini de veren Demirkol, CHP Genel Merkezi ile irtibat halinde olduklarını ve her şekilde seslerini duyuracakları Isparta İl Başkanlığı ve Merkez İlçe Başkanlığı çatısı altındaki internet sitesinin de önümüzdeki günlerde tamamlanacağını bildirdi.

Demirkol, bu yeni düzenlemeler için parti örgütlenmesine henüz yeni dahil edilen Bilişim Sorumlusu Cenap Çırak’ın gerekli çalışmaları yürüttüğünü ve bu çağda teknolojiye ayak uydurmaları gerektiğinin altını çizdi.


GENÇLİK KOLLARI TAMAM, SIRA KADIN KOLLARINDA
19 Mayıs 2012 tarihinde CHP Gençlik Kolları’nı oluşumunu tamamladıklarını kaydeden Demirkol, 2 – 17 Haziran tarihleri arasında da kadın kolları örgütlenme oluşumunun tamamlanacağını, bu görevi de Kadın Kolları Örgütlenme Sorumlu Başkan Yardımcıları Leyla Havva Güzelcan ve Güngör Bayselen’in yürüteceğini belirtti.

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR