24 Ekim 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
07 Ekim 2010 Perşembe 10:10

Isparta Altın Portakal'a Hazır

Isparta Valiliğinde düzenlenen toplantıda 47. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin Isparta programı hakkında bilgi verildi.
Isparta Altın Portakala Hazır

Isparta Valiliğinde düzenlenen toplantıda 47. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin Isparta programı hakkında bilgi verildi.

Toplantıya Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı Hanlıoğlu, Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Şanlı, Isparta Belediyesi Başkan Yardımcısı Recep Erdem, Sinema Sanatçısı Sümer Tilmaç, AKSAV Genel Müdür Yardımcısı Birol Kaya, İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah Kılıç, Asistan Musa Yılmaz katıldı.

Isparta Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı Hanlıoğlu toplantıda yaptığı konuşmada, "Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin 47'incisi 9-14 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Ancak, bu yıl bu festivalde büyük bir değişim yapılarak festival kapsamına Isparta ve Burdur illeri de dahil edildi. Festival kapsamında Isparta'ya yoğun bir program hazırlandı. Etkinlikler Isparta Valiliği, Isparta Belediye Başkanlığı, Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, GÜLBİRLİK Genel Müdürlüğü, IYAŞ Yönetimi ve işadamları desteği düzenlenecek. 13 Ekim'de belediye önünden başlayarak IYAŞ'a kadar bütün sanatçıların katılacağını kortej düzenlenecek" dedi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR