22 Ağustos 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
25 Temmuz 2017 Salı 17:52

Isparta Basında Da Birinci!

Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın Gazetecilerle Buluştu
Isparta Basında Da Birinci!

Yaptığı başarılı çalışmalarla Isparta’nın yaşanabilir şehirler arasında birinci sırada olmasına büyük katkı sağlayan Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, gazetecilerle bir araya geldiği toplantıda Isparta’nın basın anlamında da birinci olduğunu söyledi.

24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, Isparta Gazeteciler Cemiyeti üyeleriyle dün yemekte bir araya geldi.

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Karahan, “24 Temmuz Basın Dayanışma Günü nedeniyle çeşitli ziyaretlerde bulunuyoruz. Dün sayın valimizi ziyaret ettik. Ziyaretimiz oldukça sıcak bir havada gerçekleşti. İkinci ziyaretimiz olarak da sizi ziyaret ediyoruz. Tüm gazeteci arkadaşlarımız Isparta Belediyesi’nin başarılı hizmetlerini elinden geldiği kadarıyla kamuoyuna aktarmaya çalışıyor. Sizler de Isparta kamuoyunun takdir ettiği hizmetlere imza atıyorsunuz. Medya çalışanları adına 24 Temmuz Basın Dayanışma Günü nedeniyle yerel medyaya verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

BASINIMIZ OLGUNLAŞTI
Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın da Basın Bayramı’nda birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Ben uzun süreli bir belediye başkanıyım. Bu süre içerisinde birbirimizi en iyi tanıyanlardanım. Bu süreçte basınımızın güzelleştiği, iyileştiği yönünde devamlı ilerleme kaydeden basınımızsınız. Isparta Belediye Başkanı olarak basınımızdan memnunun. Geçmişte benim de sizlerin de hataları olmuştur. Bunları yaşadık, yaşayarak da basınımız olgunlaştı. Belki bizler de olgunlaştık. Adet olarak da Türkiye’de emsali olmayacak adete ulaştınız. 14 tane gazetemiz var. Bu da güzel bir olay. Belki bazılarında azalsın fikirleri olabilir ama olsun. Birinin gözünden kaçarsa diğerinin gözünden kaçmaz. Demokrasinin iyi yaşaması ve bu konunun ülkemizde medeniyet açısından gelişmesini istersek basınımızın olması çok şart. Basında birinciyiz. Bu özel gününüzü en içten dileklerim ve samimiyetimle kutluyorum. Basın daha güzel günlere gidiyorsa Isparta’da gidiyor, önü açılıyor demektir” dedi.

Kaynak:
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 1 yorum yapıldı.
    YAZARLAR