22 Eylül 2017 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
18 Şubat 2011 Cuma 09:55

Isparta Basınında Bugün - 18 Şubat 2011

Isparta'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
Isparta Basınında Bugün - 18 Şubat 2011

Isparta'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:

AKDENİZ: ''Bahçeli de evrakları istedi''
MHP Genel Merkezi, Isparta Belediyesi'ndeki gelişmeleri yakın takibe aldı. Bahçeli'nin talimatıyla İzmir Özel Yetkili Cumhuriyet Savcısı'nın talep ettiği evrakların örnekleri istendi.

DEMOKRAT: ''Dipsiz kuyu''
Bilim adamlarını ikiye bölüp çıkardığı karbondioksit gazı nedeniyle canlı varlıkları tehdit eden kuyu içinden çıkılamaz hale geldi.

GÜLSES: ''Vali'den doğal süt atılımı''
Vali Memduh Oğuz, Isparta'da süt üretiminin geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması için her türlü altyapı ve tesisin kurulması noktasında valilik olarak devletin her türlü imkanını seferber etmeye hazır olduklarını söyleyerek yeni yatırımcılara da önemli sinyaller verdi.

ÇÖZÜM: ''Bu projeye destek verin''
SDÜ Jeotermal Enerji Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Nevzat Özgür'ün hazırladığı proje şehrin kaderini değiştirebilecek nitelikte ve destek bekliyor.

ISPARTA: ''BAKA AB Uzmanları ile buluştu''
BAKA Antalya Yatırım Destek Ofisi (YDO), Antalya, Isparta, Burdur ile Muğla ve ilçelerindeki 114 belediyenin üye olduğu Akdeniz Belediyeler Birliği'nde toplantı yaptı.

NOKTA: ''Kafalarına saksı düşse AK Parti'den biliyorlar''
AK Parti İl Başkanı Uğur Gökgöz, ''Belediye'nin çalışmaları birilerini rahatsız ediyor. Seçimde yaklaşıyor'' diyen Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın'a böyle yanıt verdi.

OLUŞUM: ''İlk hava şehidine özel köşe düzenlendi''
Türk Hava Kurumu'nun 86'ıncı yıl dönümü etkinlikleri kapsamında 19 yaşında eğitim uçuşunda hayatını kaybeden Isparta'nın ilk hava şehidi için köşe düzenlendi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR