24 Eylül 2017 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
20 Mart 2014 Perşembe 10:54

Isparta Belediyesi Tartışmasız AK Parti'nin

AK Parti İl Başkanı Osman Zabun, muhalefet partilerin uluslararası güçlerin oluşturduğu mesaj kirliliğinin arkasına takılarak AK Parti'ye saldırdığını ileri sürdü.
Isparta Belediyesi Tartışmasız AK Partinin

İl Başkanı Osman Zabun, seçim sürecinde AK Parti düşmanlığı oluşturulmaya çalışıldığını söyledi. Değişik kesimler ve uluslararası güçler tarafından oluşturulan mesaj kirliliğinin AK Parti'yi asla zedelemeyeceğinin altını çizen Zabun, "biz gücümüzü milletten alıyoruz" dedi.

Isparta Belediyesi seçimlerine yönelik MHP Adayı Yusuf Ziya Günaydın'ın önde olduğuna dair yanlış bilgilendirme ve pompalamalar yapıldığını belirten Zabun, "Biz sahadayız, her gün vatandaşın içerisindeyiz. Zengin ekibiz ile vatandaşın teveccühünü almış durumdayız. Açık ve net, tartışmasız Isparta Belediyesi zaferi Allah'ın izniyle AK Parti'nin olacaktır" iddiasında bulundu.

Muhalefet partilerin seçim sürecinde yanlış bir tutum izlediğini de belirten Zabun, şöyle devam etti: "Seçim sürecinde muhalefet yanlış bir tutum izliyor. Ülkeyi yanlış yere götürmek isteyenler ve uluslararası güçlerin oluşturduğu mesaj kirliliği karşısında AK Parti düşmanlığı körükleniyor. Biz vesayet rejimine hep karşı çıktık. Güç odaklarına sırtımızı dayamadık. Milletimize güvenerek milletimizin yanında yer aldık. Bu saldırılardan pirim yapacağını zanneden muhalefet bu noktadan AK Parti'ye yükleniyor. Türkiye'nin önüne projeler, öneriler, talepler ve beklentiler koymak yerine çeşitli odakların oluşturduğu yalanların peşinden gidiyorlar ve partimize saldırıyorlar. Muhalefet 4 elle saldırıyor ama neticede AK parti oylarını artırarak güç kazanıyor. İktidarlar milletin oylarıyla gelirler, milletin oylarıyla giderler. Milletin farklı bir tercihi olursa biz saygı duyarız. Yüzünü millete dönmeyenler ucuz hesap yapıyorlar. Gittikleri yol yanlıştır. Millete rağmen siyaset yapmaktan vazgeçilmeli."

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere 26 yorum yapıldı.
    YAZARLAR