19 Ocak 2022 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
22 Ekim 2010 Cuma 10:56

Isparta eğitimi mercek altına alınacak

Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçunun 27 Ekimde Ispartaya yapacağı ziyaret, ilimiz eğitim öğretiminin işin başındaki bürokratlar tarafından ele alınıp, değerlendirilmesine de fırsat tanıyacak.
Isparta eğitimi mercek altına alınacak

Milli Eğitim Bakanı Çubukçu’nun 27 Ekim’de yapacağı ziyaretten önce Bakanlıktan müsteşar, müsteşar yardımcısı ve genel müdür düzeyinde 23 üst düzey bürokrat 25 Ekim’de Isparta’ya gelecek.

Üst düzey bürokratlar Bakan Çubukçu’nun ziyareti öncesinde Isparta eğitiminin durumunu ayrıntılı bir şekilde masaya yatıracak. Bürokratların hazırladığı rapor Bakan Çubukçu’yla Isparta’da yapılacak toplantıda sunulacak.

AKP Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, Milli Eğitim Bakanı Çubukçu ve ekibinin Isparta’da yapacağı çalışmaların çok önemli olduğunu söyledi. Milli Eğitim Bakanı Çubukçu’nun bu çalışma tarzının Isparta eğitimi ve öğretimi açısından kazançlı sonuçların çıkmasına neden olacağını belirten Bilgiç, bakanlığın tüm üst düzey bürokratlarının Isparta eğitimini masaya yatıracak olmasına dikkat çekti.

Bu arada Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu’ya 27 Ekim’de Isparta’ya yapacağı ziyaret için 16 eğitim kurumunun açılışını yapabileceği rapor edildi. Ancak Yalvaç’ta 2, Şarkîkaraağaç ve Isparta’da 1’er okulun açılışının planlandığı öğrenildi.Milli Eğitim Bakanı Çubukçu’nun 27 Ekim’de yapacağı ziyaretten önce Bakanlıktan müsteşar, müsteşar yardımcısı ve genel müdür düzeyinde 23 üst düzey bürokrat 25 Ekim’de Isparta’ya gelecek. Üst düzey bürokratlar Bakan Çubukçu’nun ziyareti öncesinde Isparta eğitiminin durumunu ayrıntılı bir şekilde masaya yatıracak.

Bürokratların hazırladığı rapor Bakan Çubukçu’yla Isparta’da yapılacak toplantıda sunulacak. AKP Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, Milli Eğitim Bakanı Çubukçu ve ekibinin Isparta’da yapacağı çalışmaların çok önemli olduğunu söyledi. Milli Eğitim Bakanı Çubukçu’nun bu çalışma tarzının Isparta eğitimi ve öğretimi açısından kazançlı sonuçların çıkmasına neden olacağını belirten Bilgiç, bakanlığın tüm üst düzey bürokratlarının Isparta eğitimini masaya yatıracak olmasına dikkat çekti.

Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu’ya 27 Ekim’de Isparta’ya yapacağı ziyaret için 16 eğitim kurumunun açılışını yapabileceği rapor edildi. Ancak Yalvaç’ta 2, Şarkîkaraağaç ve Isparta’da 1’er okulun açılışının planlandığı öğrenildi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR