23 Eylül 2017 Cumartesi

Levent DOĞAN / Akdeniz Gazetesi / Ajans32

Isparta Sporunu Renklendiriyoruz..

09 Eylül 2011 Cuma 14:07

Gazeteniz Akdeniz, sportif haberlere büyük önem veriyor. Okuyucularımızdan gelen istekleri hayata geçirmeye çalışıyoruz.

Bugün düzenli 2 spor sayfasının 1’ini hafta başından itibaren renklendirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Zamanla da tüm sayfalarımız renkli duruma geçecektir. Isparta’nın zirvedeki tek ismi olmanın haklı gururuyla yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Dolu dolu haberleri çok özel fotoğraflarla bütünleştirip ortaya güzel çalışmaların çıktığını görünce bu iş için daha çok hırslanıyoruz. Özel röportaj ve köşe yazarları ekibimizin yazılarıyla da Isparta sporuna yön veriyoruz. Akdeniz bugün her alanda olduğu gibi sporda geleceğe adım atıyor.

Spor Servisi’nde görev yaptığım günden bu yana tüm dallardan haberler yapıyoruz. Dün olduğu gibi bugünde tüm kategorilerden haberler gazetemizde yer alacak. Arkamıza baktığımızda önemli bir yol aldığımızı düşünüyorum. Akdeniz’i farklı yapan siz okuyucularımızsınız. Bu güvene layık olmaya devam edeceğiz.

Bu arada menfaatleri uğruna gazeteme, şahsıma ve muhabirimiz Feti Kılıç’a yapılan iftiralara, çeşitli sitelerde yapılan yorumlara da kayıtsız kalınmayacağını ve “Haberde doğruluk yorumda dürüstlük” ilkesiyle hareket ettiğimizi belirtmek istiyorum.

Yalanla dolanla bir takım işleri yapmaya kalkacaklarına inanan insanların duvara toslamasına az kaldı.

Yalancının mumu yatsıya kadar yanar...

Bekleyin ve görün daha neler olacak neler...

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu yazıya ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR