25 Eylül 2017 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
11 Temmuz 2014 Cuma 11:11

Isparta Ürünleri Fuarda Tanıtılacak

Anfaş Fuarcılık Genel Müdür Yardımcısı Server Seçer Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Osman Şahlan ve Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkan’ı Şükrü Başdeğirmen’i makamında ziyaret etti.
Isparta Ürünleri Fuarda Tanıtılacak

Ziyarette, Antalya’da düzenlenen Anfaş Fuarları’nın uluslararası alt yapısı, katılımcı firmaları ve ziyaretçi firmalara sunduğu fırsatlar hakkında bilgilendirmede bulundular.

ITSO Meclis üyesi Sedat Öz, Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Kabalak ve ITSO Kalite Sorumlusu Nihal Demirgil ve Anfaş Food Product Gıda İhtisas Fuarı Yetkililerinin katıldıkları bilgilendirme toplantısından Ispartalı işadamlarının uluslararası Anfaş Food Product Fuarında stand açmalarının önemli bir fırsat olduğu ve faydalanmaları için çalışma yapılması kararı çıktı.

Anfaş Fuarcılık Genel Müdür Yardımcısı Server Seçer Anfaş Fuarlarının İstanbul ve Ankara’nın yanı sıra tüm Anadolu’dan katılımcı ve ziyaretçi ağırladığını ifade ederek; “Fuarımıza katılan firmalar Anadolu’ya ve yurtdışına açılma fırsatı yakalıyorlar” dedi.

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Başdeğirmen oda olarak Anfaş Fuarlarına tam destek verdiklerini belirterek 25 – 28 Şubat 2015 tarihleri arasında düzenlenecek ve Türkiye’nin en geniş kapsamlı gıda fuarı olarak kabul edilen 22. Uluslararası Anfaş Food Product Gıda İhtisas Fuarında Isparta bölgesi firmalarıyla stand açmak istediklerini dile getirdi.

400 katılımcı firmanın stand açacağı ve Türkiye’nin her köşesinden ve yaklaşık 30 ülkeden 45.000‘in üzerinde gıda profesyoneli tarafından ziyaret edilmesi beklenen Anfaş Food Product Fuarına Isparta Ticaret ve Sanayi Odasının ziyaretçi heyeti de düzenlemesi bekleniyor.

ITSO Başkanı Başdeğirmen, “Anfaş Food Product Gıda Fuarını her sene yakından izliyor ve ziyaret ediyoruz. Kentimiz gıda sektörü adına Türkiye de ve dünyada nam salmış markalara sahip.

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası olarak Fuarı üyelerimizle birlikte heyet olarak ziyaret edeceğiz. Fuarda stand açan Isparta markalarına destek olmak ve sektördeki yeni gelişme ve teknolojilerden haberdar olmak istiyoruz” dedi.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
YAZARLAR